Sonnentor – Paprika sladká, BIO, 50 g *CZ-BIO-002 certifikát

79 

Katalogové číslo: 9004145008946 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Sonnentor – Paprika sladká, BIO, 50 g

Laszlo, Janos i Piroska papriku milují. Přičichněte k paprice a hned se vám vybaví Maďarsko – země guláše, kuřete na paprice a dalších pokrmů, do kterých paprika neodmyslitelně patří. Toto tmavě červené koření si oblíbili i ve zbytku světa a tvoří nezanedbatelnou součást mnohých světových kuchyní. Vůně papriky je výrazná s tóny ovoce. Při použití papriky se meze nekladou, každopádně je třeba mít na paměti, že v rozpáleném oleji hořkne, proto se ho raději vyvarujte. Přijít o její skvělou chuť by byla škoda.

TIP: přidejte do výpeku a na mírném ohni krátce poduste. Míra ostrosti je na každém balení vyznačena pomocí stupnice 0-10.

Využití

Zelenina, vegetariánská jídla, drůbež, vejce, hovězí maso, dušené maso, luštěniny, ryby, pečené maso, pomazánky, grilování, jídla z jednoho hrnce, brambory.

Složení

100% paprika sladká mletá bio.

Skladování

Skladovat v suchu a chladu.

Velikost balení

50 g

Časté otázky

Cena za Sonnentor – Paprika sladká, BIO, 50 g *CZ-BIO-002 certifikát je 79 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sonnentor – Paprika sladká, BIO, 50 g *CZ-BIO-002 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9004145008946.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Koření - Podobné produkty: Grešík Waldemar Dobré koření – Indické kari, 30g, Sonnentor – Petržel řezaná, BIO, 15 g *CZ-BIO-002 certifikát, Grešík Waldemar Dobré koření – Bruschetta, 30g, Natur Compagnie – Bujón bylinkový kostky, bazalka tymián, BIO, 80 g *CZ-BIO-001 certifikát