Sonnentor – Smokey Paprika uzená, BIO, 50 g *CZ-BIO-002 certifikát

79 

Katalogové číslo: 9004145006829 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Sonnentor – Smokey Paprika uzená, BIO, 50 g

Jedinečná a lahodná. Tradičně uzená paprika se postará o úžasné aroma a barvu. Zahalte steaky do jejích jemných nuancí. Připravte si pastu z oleje a uzené papriky, potřete ní maso, nechte hodinku odpočinout a poté grilujte. Dávejte ale pozor na teplotu a grilujte opatrně, abyste papriku příliš nespálili a pokrm nezhořkl. 

Využití

Pečené maso, zapékání, hamburger, jídla z obilovin, mořské plody, grilování, rizoto, houby, dipy, červená řepa, dušené maso, quiche, zvěřina, salát, hovězí maso, drůbež, vegetariánská jídla, těstoviny, brambory, pikantní štrúdl, polévky, pomazánky, vepřové maso, vejce, dýně / cuketa, zelenina, jídla z jednoho hrnce, jehněčí maso.

Složení

100% paprika uzená mletá bio.

Skladování

Skladovat v suchu a chladu.

Velikost balení

50 g

Časté otázky

Cena za Sonnentor – Smokey Paprika uzená, BIO, 50 g *CZ-BIO-002 certifikát je 79 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sonnentor – Smokey Paprika uzená, BIO, 50 g *CZ-BIO-002 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9004145006829.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Koření - Podobné produkty: Grešík Waldemar Dobré koření – Směs pepřů, 30g, Sonnentor – Garam masala, BIO,55 g *CZ-BIO-002 certifikát, Natur Compagnie – Bujón bylinkový kostky, bazalka tymián, BIO, 80 g *CZ-BIO-001 certifikát, Sonnentor Skořice Cejlon mletá BIO 40g