Swanson Aloe vera, 25 mg, 100 softgelových kapslí

219 

Popis

Swanson Aloe vera, 25 mg, 100 softgelových kapslí

Ačkoli si většina lidí spojuje aloe vera se zdravím pokožky, je to také vynikající zažívací tonikum a pomáhá ke zklidnění žaludkuAloe vera navíc podporuje zdraví ledvin, gastrointestinální trakt, podporuje vylučování, čistí a detoxikuje tlusté střevo, posiluje imunitní systém, snižuje napětí a únavu, optimalizuje hladinu cukru v krvi a podporuje redukci tuku.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte jednu kapsli dvakrát denně s vodou.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 100 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Kalorie

10 ***
Celkový tuk 1 g 1%
Aloe Vera (200: 1 koncentrát) 25 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte. Před zahájením léčby se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče, pokud v současné době užíváte léky na předpis, dostáváte léčení nebo máte-li zdravotní stav, zejména vysoký krevní tlak. Pokud se objeví neobvyklé příznaky, přerušte používání. Obsahuje dong quai; Vyvarujte se dlouhodobému vystavení přirozenému slunečnímu záření a jiným zdrojům UV světla, protože tento produkt může zvýšit fotocitlivost vaší pokožky, což může mít za následek spálení kůže nebo vyrážku.

Další složky 

Sójový olej, želatina, glycerin, čištěná voda, oxid křemičitý, včelí vosk.

Obsah 

100 softgelových kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Aloe vera, 25 mg, 100 softgelových kapslí je 219 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Aloe vera, 25 mg, 100 softgelových kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614141619.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax plastová láhev na kolo 750 ml, BrainMax Pure Vegan protein nudličky, náhražka masa pro vegany, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Rhodiola rosea (Rozchodnice růžová), 500 mg, 60 rostlinných kapslí, Amazonia Raw Beauty Collagen Glow (kolagen), Natural, 200 g