BrainMax Pure Maca želatinovaná BIO prášek, 150 g *CZ-BIO-001 certifikát

190 

Popis

Maca – zdroj vitality a vytrvalosti

Maca byla odedávna součástí stravy indiánů obývajících náhorní plošiny peruánských And. Maca je především silný adaptogen, který posiluje fyzickou i psychickou vitalitu. Slouží ke zvýšení energie, vitality, vytrvalosti stejně jako podporuje plodnost, sexualitu, duševní zdraví a příznivě působí na hormonální systém. Zvlášť v období menopauzy. Ideální je kombinace všech tří druhů Macy. Pro ženy, které hledají hormonální rovnováhu a harmonii je vhodná kombinace s převahou červené macy. Pro muže, kteří hledají více energie a vytrvalosti, je vhodná směs s převahou černé macy.

Maca uvod
maca

Vhodnější forma pro lepší trávení

Maca kořen je až ze 70% tvořen sacharidy a z toho polovinu tvoří škrob, konkrétně amylóza a amylopektin. Pro některé jedince může být trávení škrobu problematické a způsobuje nadýmání. Pro tyto osoby je želatinizovaná Maca to pravé. Další výhoda želatinizované Macy je lepší koncentrace živin. Nedostatek škrobu znamená, že je i vyšší koncentrace samotného kořene. Želatinizovaná Maca je nejvíce vhodná pro ty, kteří mají citlivý žaludek, nebo pro kohokoli, kdo má potíže s trávením škrobů.

Jak macu užívat?

V prvním týdnu užívejte jednu čajovou lžičku. V dalších dvou až třech týdnech zvyšte na 2 – 3 čajové lžičky denně. Po čtvrtém týdnu můžete užívat polévkovou lžici. Můžete ji přidávat do proteinového šejku, smoothie, kakaového nápoje nebo do snídaňové kaše.

maca napoj
maca

Jeden z nejsilnějších adaptogenů

Maca jako adaptogen je známá svou schopností pomáhat zvyšovat sílu, vytrvalost a optimalizovat hormonyNaše Maca má jedinečnou ořechovou chuť, která se hodí ke sladkým i slaným pokrmům, do smoothie nebo proteinového šejku. Navíc je v BIO kvalitě, která zaručuje její organický původ. Adaptogeny pomáhají zvyšovat odolnost na stres a snižovat úzkost tím, že zabraňují uvolňování stresových hormonů (CRH -> kortizol). Jinými slovy pomáhají snižovat potřebu vašeho těla produkovat stresové hormony v reakci na stres. Nedochází tak k adrenálnímu vyčerpání a dalším negativním efektům spojeným s dopady stresu. Jako jsou: úzkost, hormonální nerovnováha, ztráta libida nebo problémy se štítnou žlázou.

Pro koho je Maca vhodná?

  • Nedostatek energie a životní vitality.
  • Nadměrný stres a z toho pramenící úzkost či další negativní projevy.
  • Navýšení vytrvalosti, síly a odolnosti organismu při fyzické námaze (nejen sport).
  • Libido, plodnost, potenci.
  • Optimalizace pohlavních hormonů = hormonální rovnováha, například v období menopauzy.
Maca priprava

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota

1264 kJ / 

302 kcal

Tuky

0 g

Sacharidy

50 g

– z toho cukry

28,6 g

Vláknina

21,4 g

Bílkoviny

14,3 g

Sůl 0,05 g

BIO certifikace CZ-BIO-001

Naše Maca má BIO certifikát – Produkce ekologického zemědělství mimo EU.

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

 

Složení: 100% BIO Maca žlutá želatinizovaná   (Lepidium meyenii)

Původ: Peru

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.

Hmotnost: 150 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Maca želatinovaná BIO prášek, 150 g *CZ-BIO-001 certifikát je 190 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Maca želatinovaná BIO prášek, 150 g *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190021355.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Cordyceps prášek BIO, 100g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Cashula, Kešu krém s malinami a bílou čokoládou, BIO, 30 g, Swanson Rhodiola Rosea Root (Rozchodnice růžová), 400 mg, 100 kapslí, Swanson Chasteberry Fruit (Drmek obecný), 400 mg, 120 kapslí