Swanson Alpha Lipoic Acid (Kyselina Alfa lipoová), 600 mg, 60 kapslí

389 

Popis

Swanson Alpha Lipoic Acid (Kyselina Alfa lipoová), 600 mg

Získejte vysoce účinnou antioxidační ochranu a účinnou metabolickou podporu pomocí super silné kyseliny lipoové. Tento doplněk kyseliny alfa lipoové nabízí silnou podporu v boji s volnými radikály, podporuje zdravý metabolismus glukózy a zvyšuje aktivitu dalších antioxidantů, jako je vitamin C a vitamin E. Kyselina alfa-lipoová se běžně vyskytuje v kvasnicích, játrech, špenátu, bramborách a brokolici. Může být zvláště užitečná pro podporu zdravých metabolických funkcí u osob s omezenou stravou.

  • Působí jako antioxidant.
  • Pomáhá udržovat hladinu cukru v krvi.
  • Podporuje optimální hladinu krevního tlaku.
  • Chrání tělo před poškozením volnými radikály.

Doporučené dávkování

Jedna kapsle jednou nebo dvakrát denně. 

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Kyselina lipoová 600 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná nebo kojíte, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento nebo jakýkoli přípravek používat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je porušeno těsnění. Uchovejte v chladu a suchu.

Další složky 

Želatina, laurát vápenatý, oxid křemičitý, mikrokrystalická celulóza (rostlinná vláknina).

Obsah baleni: 60 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Alpha Lipoic Acid (Kyselina Alfa lipoová), 600 mg, 60 kapslí je 389 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Alpha Lipoic Acid (Kyselina Alfa lipoová), 600 mg, 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614021676.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Viridian Enhanced Rhodiola Complex 90kapslí (Rozchodnice růžová s adaptogeny), Life Extension Bloat relief (stop nadýmání), 60 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Peanuta, Arašídový krém s hořkou čokoládou, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW DHA-500, 500 DHA/250 EPA, Omega 3, 90 softgelových kapslí