Swanson Boswellia Serrata Extract 5-LOXIN® (Kadidlovník pilovitý extrakt), 125 mg, 60 rostlinných kapslí

609 

Popis

Swanson Boswellia Serrata Extract (Kadidlovník pilovitý extrakt), 125 mg, 60 rostlinných kapslí

Boswellia serrata je jednou z nejrozsáhlejších a nejuznávanějších bylin s širokou škálou zdravotních výhod. 5-Loxin® je patentovaný vzorec standardizovaného extraktu boswellia a zaručuje příslušné množství hlavní účinné složky v každé rostlinné kapsli. 

  • Podporuje integritu, pohyb a flexibilitu – normální stav kloubů.
  • Normální funkce střevního traktu.
  • Normální funkce dýchacího systému.
  • Normální činnost GI traktu.
  • Normální činnost srdce – hladina cholesterolu v krvi.
  • Normální stav kloubů.
  • Duševní zdraví.
  • Poskytuje 30% kyseliny acetyl-keto-beta-boswellové (AKBA) pro efektivní a spolehlivé výsledky

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy si vezměte jednu zeleninovou tobolku dvakrát denně s jídlem a vodou.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 100 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Extrakt 5-LOXIN® Boswellia serrata [standardizovaný na 30% kyselinu acetyl-11-keto-beta boswellovou (AKBA) (gumová pryskyřice)] 125 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte. Před zahájením léčby se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče, pokud v současné době užíváte léky na předpis, dostáváte léčení nebo máte-li zdravotní stav, zejména vysoký krevní tlak. Pokud se objeví neobvyklé příznaky, přerušte používání. Obsahuje dong quai; Vyvarujte se dlouhodobému vystavení přirozenému slunečnímu záření a jiným zdrojům UV světla, protože tento produkt může zvýšit fotocitlivost vaší pokožky, což může mít za následek spálení kůže nebo vyrážku.

Další složky 

Hnědá rýžová mouka, hypromelóza (rostlinná tobolka), může obsahovat jednu nebo obě z následujících látek: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Obsah baleni: 60 rostlinných kapslí.

Časté otázky

Cena za Swanson Boswellia Serrata Extract 5-LOXIN® (Kadidlovník pilovitý extrakt), 125 mg, 60 rostlinných kapslí je 609 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Boswellia Serrata Extract 5-LOXIN® (Kadidlovník pilovitý extrakt), 125 mg, 60 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614027708.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Life Extension Two Per Day multivitamín, 120 kapslí, Doctor’s Best Doctor’s Best High Absorption Iron (Chelátové Železo), 27 mg, 120 tablet, Now® Foods NOW Lycopene (Lykopen), 10 mg, 60 softgelových kapslí, BrainMax Posilovač čelisti Barva: Šedý