Swanson Full Spectrum Lion’s Mane Mushroom (Korálovec ježatý), 500 mg, 60 kapslí

139 

Popis

Swanson Full Spectrum Lion’s Mane Mushroom (Korálovec ježatý), 500 mg

Po celé Číně a Japonsku je známá stovky let jako kulinářská pochoutka, nicméně se jedná o houbu, která pomáhá organismu.

Doporučené dávkování

1 kapsle 2 x denně.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) (biomasa Mycelium) 500 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná nebo kojíte, užíváte léky, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento, nebo jakýkoli přípravek používat. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Další složky 

Želatina, mikrokrystalická celulóza (rostlinná vláknina).

Obsah baleni: 60 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Full Spectrum Lion’s Mane Mushroom (Korálovec ježatý), 500 mg, 60 kapslí je 139 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Full Spectrum Lion’s Mane Mushroom (Korálovec ježatý), 500 mg, 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614110967.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: KIKI Health Zeolite With Activated Charcoal (Zeolit s aktivním uhlím), 60g, Swanson Elderberry gummimes, Bezinka s vitamínem C a zinkem, 60 gumových bonbónů, Four Sigmatic Lion’s Mane Mushroom Ground Coffee Mix, 340 g, BrainMax Pure Nerezový svačinový box se sponou, 1,6 l