Now® Foods NOW Stinging Nettle Root (Extrakt z kořene kopřivy), 250 mg, 90 rostlinných kapslí

299 

Popis

NOW Stinging Nettle Root extrakt (Kořen kopřivy), 250 mg

Kopřiva napomáhá funkci jater a ledvin. Má diuretické (močopudné) vlastnosti a tím pomáhá vylučování vody z těla. Podporuje činnost cévní soustavy, zvlášť při pocitu „těžkých nohou“, pomáhá udržovat zdraví kostí, kloubů, vlasů, pokožky a nehtů. Taktéž podporuje peristaltiku střev a u mužů příznivě působí na prostatu. Kromě toho obsahuje Kopřiva značné množství minerálů, především železa. Stinging Nettle je vyráběn tak, aby splňoval nejvyšší evropské standardy.

  • Bylinka s rozsáhlým využitím v tradičním lékařství.
  • Vitalita – energie.
  • Podporuje funkce dýchacího systému.
  • Normální funkce kardiovaskulárního systému.
  • Podporuje zdraví ledvin, močové soustavy i prostaty.
  • Má antioxidační vlastnosti.
  • Podporuje zdraví jater.
  • Působí jako přírodní diuretikum.

Doporučené dávkování

Užívejte 2 kapsle 1 až 2 krát denně.

Složení

Velikost dávky: 2 rostlinné kapsle 
Balení obsahuje 45 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Extrakt kopřivy dvoudomé
   ( Urtica dioica ) (kořen)
500 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. U tohoto produktu se může vyskytnout přirozená změna barvy.

Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Další složky 

Rýžová mouka, hypromelóza (celulózová tobolka), kyselina stearová (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Není vyrobeno z kvasinek, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Balení

90 rostlinných kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Stinging Nettle Root (Extrakt z kořene kopřivy), 250 mg, 90 rostlinných kapslí je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Stinging Nettle Root (Extrakt z kořene kopřivy), 250 mg, 90 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739047199.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Peanuta Cup Light, Čoko košíček s arašídovým krémem, 60 g Košíček s mléčnou čokoládou a burákovým máslem, BrainMax Pure Kokos strouhaný, hrubý, BIO, 200 g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Lactobacillus Rhamnosus, 5 miliard CFU, 60 rostlinných kapslí, Garden of life Mykind Men, multivitamín pro muže, 120 gumových bonbónů