Swanson Iron Citrate (železo), 25 mg, 60 rostlinných kapslí

129 

Popis

Swanson Iron Citrate (železo), 25 mg, 60 rostlinných kapslí

Železo je základním minerálem, který nám pomáhá přenášet kyslík v těle pomoci bílkoviny hemoglobinu. Hemoglobin představuje asi ⅔ železa v těle. Mimo přenosu kyslíku do celého těla pomáhá zachovat mnoho vitálních funkcí a podporuje imunitní systém. 

Doporučuje se užívání vitamínu C, která zlepšuje vstřebávání železa, naopak mléčné výrobky jeho absorpci snižují. Nedostatek železa způsobuje:

  • Přispívá k energetickému metabolismu.
  • Přispívá k rozpoznávacím funkcím.
  • Přispívá k tvorbě červených krvinek.
  • Přispívá k přenosu kyslíku v těle.
  • Přispívá k funkcím imunitního systému.
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Podílí se na procesu dělení buněk.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte jednu vegetariánskou tobolku denně s jídlem a vodou.

Složení

velikost dávky: 1 tableta 
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Železo (z citrátu železnatého) 25 mg  139%
* % denní referenční hodnota příjmu 

Další složky 

mikrokrystalická celulóza (rostlinná vláknina), hypromelóza (rostlinná tobolka), směs rýžového extraktu, oxid křemičitý.

Upozornění

Pouze pro dospělé. Není určeno pro těhotné / kojící ženy. Pokud užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě.

Varování: Neúmyslné předávkování produkty s obsahem železa je hlavní příčinou smrtelných otrav u dětí do 6 let věku. Ukládejte tento produkt mimo dosah dětí. V případě podezření na otravu ihned přivolejte lékaře. 
Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.  

Balení

60 rostlinných kapslí 

Časté otázky

Cena za Swanson Iron Citrate (železo), 25 mg, 60 rostlinných kapslí je 129 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Iron Citrate (železo), 25 mg, 60 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614113777.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax plastová láhev na kolo 750 ml, BrainMax Pure Špagety, semolinové BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát / Expirace 07/07/2023, Puhdistamo – Triple Vitamin C 60 kapslí, Swanson Fat Burner (spalovač tuku), 60 tablet