Swanson Moringa Oleifera (Moringa olejodárná), 400 mg, 60 kapslí

99 

Popis

Swanson Moringa Oleifera (Moringa olejodárná), 400 mg

Moringa, známá svými dlouhými jedlými lusky podobnými paličce. Je považována za jeden z nejužitečnějších stromů na světě. Ve skutečnosti řada mezinárodních organizací tyto stromy kultivuje, aby pomohla bojovat proti hladu a podpořila zdraví v chudých oblastech. 

  • Obsahuje silné fytonutrienty poskytující antioxidační podporu pro neutralizaci volných radikálů.
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost těla proti oxidačnímu stresu a následnému poškození buněk.
  • Normální hladina glukózy v krvi.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte jednu kapsli dvakrát denně s vodou.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Moringa oleifera Leaf (Moringa olejodárná) 400 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte. Před zahájením léčby se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče, pokud v současné době užíváte léky na předpis, dostáváte léčení nebo máte-li zdravotní stav, zejména vysoký krevní tlak. Pokud se objeví neobvyklé příznaky, přerušte používání. Obsahuje dong quai; Vyvarujte se dlouhodobému vystavení přirozenému slunečnímu záření a jiným zdrojům UV světla, protože tento produkt může zvýšit fotocitlivost vaší pokožky, což může mít za následek spálení kůže nebo vyrážku.

Další složky 

Želatina, dextrin, stearát hořečnatý.

Obsah baleni: 60 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Moringa Oleifera (Moringa olejodárná), 400 mg, 60 kapslí je 99 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Moringa Oleifera (Moringa olejodárná), 400 mg, 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614113906.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Banán, BIO, prášek 250 g, Viridian Pregnancy Complex 120 kapslí (těhotenství), Viridian Viridikid Multivitamin 90 kapslí (pro děti), Swanson Vitamin E 400 IU, 100 kapslí