Swanson Selenium complex, Selen Glycinát, 200 mcg, 90 kapslí

99 

Popis

Swanson Selenium Complex, 200 mcg

Posilte obranyschopnost vašeho těla selenem Swanson Selenium Complex! Jako životně důležitá součást jednoho z primárních antioxidačních enzymů v těle. Tento jedinečný vzorec je kombinován s aminokyselinami pro zvýšení biologické dostupnosti. 

  • Přispívá ke spermogenezi.
  • Přispívá k normálnímu stavu pokožky a vlasů.
  • Podporuje funkce imunitního systému.
  • Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • Optimalizuje činnost štítné žlázy.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte jednu kapsli denně s jídlem.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 90 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Selen (z komplexu Albion® selenium glycinát) 200 mcg 364%
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte. Před zahájením léčby se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče, pokud v současné době užíváte léky na předpis, dostáváte léčení nebo máte-li zdravotní stav, zejména vysoký krevní tlak. Pokud se objeví neobvyklé příznaky, přerušte používání. 

Další složky 

Rýžová mouka, želatina, maltodextrin.

Obsah baleni: 90 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Selenium complex, Selen Glycinát, 200 mcg, 90 kapslí je 99 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Selenium complex, Selen Glycinát, 200 mcg, 90 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614020679.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Doctor’s Best Lutein s Lutemax, 20 mg, 60 softgel kapslí, BrainMax Pure Granola, Goji a Kešu, BIO, 400g *CZ-BIO-001 certifikát, Life Extension Cardio Peak s hlohem a arjunou, Podpora Srdce a Cév, 120 rostlinných kapslí, BrainMax Coffee Mexico, zrnková káva, BIO, 1000 g *CZ-BIO-001 certifikát