Swanson Selenium complex, Selen Glycinát, 200 mcg, 90 kapslí

99 

Popis

Swanson Selenium Complex, 200 mcg

Posilte obranyschopnost vašeho těla selenem Swanson Selenium Complex! Jako životně důležitá součást jednoho z primárních antioxidačních enzymů v těle. Tento jedinečný vzorec je kombinován s aminokyselinami pro zvýšení biologické dostupnosti. 

  • Přispívá ke spermogenezi.
  • Přispívá k normálnímu stavu pokožky a vlasů.
  • Podporuje funkce imunitního systému.
  • Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • Optimalizuje činnost štítné žlázy.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte jednu kapsli denně s jídlem.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 90 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Selen (z komplexu Albion® selenium glycinát) 200 mcg 364%
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte. Před zahájením léčby se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče, pokud v současné době užíváte léky na předpis, dostáváte léčení nebo máte-li zdravotní stav, zejména vysoký krevní tlak. Pokud se objeví neobvyklé příznaky, přerušte používání. 

Další složky 

Rýžová mouka, želatina, maltodextrin.

Obsah baleni: 90 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Selenium complex, Selen Glycinát, 200 mcg, 90 kapslí je 99 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Selenium complex, Selen Glycinát, 200 mcg, 90 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614020679.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Garden of Life Vitamin Code RAW Prenatal (multivitamín pro těhotné ženy), 90 rostlinných kapslí, Swanson Schizandra Berries (Klanopraška čínská), 525 mg, 90 kapslí, Viridian Sports Multi 60 kapslí, BrainMax Pure Peanuta Cup, Čoko košíček s arašídovým krémem, BIO, 60 g *CZ-BIO-001 certifikát / Košíček s mléčnou čokoládou a burákovým máslem