Swanson Vitamin E 400 IU, 100 kapslí

299 

Popis

Swanson Vitamin E 400 IU, 100 kapslí

Vitamin E je hlavní antioxidant rozpustný v tucích, který je obzvláště důležitý pro udržení zdraví buněk tím, že neutralizuje volné radikály vytvářené běžnými metabolickými procesy a také prostřednictvím expozice v životním prostředí. Kromě antioxidačních aktivit je vitamin E životně důležitý také pro normální imunitní funkce a pro udržení zdravého cévního systému. Vysoce absorpční gelové. Kapsle obsahují 100% d-alfa tokoferol vitamínu E.

  • Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli denně s vodou. 

Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Složení

Velikost dávky: 1 softgel kapsle

Balení obsahuje: 100 dávek

  Množství na porci %Denní hodnota
Vitamin E (jako d-alfa tokoferol) 268 mg 1787%
† Denní hodnota není stanovena.


Upozornění

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. U tohoto produktu se může vyskytnout přirozená změna barvy. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Další složky 

Želatina, rostlinný glycerin, sojový olej, deionizovaná voda. Obsahuje sóju a oříšky (kokos). 

Balení

100 kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Swanson Vitamin E 400 IU, 100 kapslí je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Vitamin E 400 IU, 100 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614011400.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Probiotic-10, probiotika, 50 miliard CFU, 10 kmenů, 57g, MycoMedica – MycoBaby dračí sirup, 200ml, Swanson Vitamin C + Extrakt z Šípků, 500 mg, 100 kapslí, Viridian Cardio Multi 60 kapslí