Totum Sport NITE (isotonický nápoj z mořské vody), 10 x 25 ml

620 

Popis

Totum Sport Nite Quinton (isotonický nápoj z mořské vody), 10 x 25 ml

Minerály Totum Sport Nite jsou vhodné pro rekreační i profesionální sportovce a fyzicky pracující osoby. Vyrábí se z mořské vody v planktonových oblastech Biskajského zálivu a ředěné jsou pramenitou vodou na isotonickou koncentraci odpovídající koncentraci minerálních látek v tělních tekutinách. Zpracovány jsou následně procesem studené mikrofiltrace.

Doporučené dávkování

1 sáček denně, ideálně před spaním. Nemíchejte s vodou.

Složení

Velikost dávky: 1 sáček
Balení obsahuje 10 dávek. 
Množství
v 1 dávce
Chloridy

133 mg

Hořčík 9,3 mg
Vápník 2 mg
Sodík 86 mg
Draslík 2,8 mg
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Uchovejte v chladnu a temnu.

Další složky 

  • 29 %, studená mikrofiltrovaná mořská voda 
  • 71 %, pramenitá voda

Složení pro doporučené denní dávkování (25 ml): chloridy: 133 mg/4% VNR (nutriční referenční hodnoty), magnesium: 9,3 mg, kalcium: 2,0 mg, sodík: 86 mg, draslík: 2,8 mg.

Balení

10 x 25 ml

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Totum Sport NITE (isotonický nápoj z mořské vody), 10 x 25 ml je 620 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Totum Sport NITE (isotonický nápoj z mořské vody), 10 x 25 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8437004649492.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Zdravé Produkty v AKCI - Podobné produkty: Hansen Urolithin A (urolitin), prášek 10 g, Garden of Life Prenatal DHA (omega pro těhotné ženy) , 30 kapslí, LastSwab Beauty ekologická alternativa vatových tyčinek Barva: Bílý, Naturalis – Maqui Berry Naturalis BIO, 100g