Vujo – Dětská pěna do koupele, 250 ml

209 

Katalogové číslo: 4039693100120 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Vujo – Dětská pěna do koupele, 250 ml

Koupel znamená pro vaše miminko hlazení a dobrý pocit. Užívá si váš dotek a pohyb v teplé vodě. Zábavná je především měkká pěna, se kterou se dá báječně hrát. Jemná dětská pěna do koupele je hydratující a pečuje o jemnou pokožku vašeho miminka při koupání. S jemnými cukernými povrchově aktivními látkami a hydratačním organickým aloe vera.

Použití

Dejte dostatečné množství do vany a nechte napěnit ve vlažné vodě max. 37 °C.

Složení

Voda, šťáva z listů aloe barbadensis*, koko-glukosid, glycerin, betain, kokoyl glutamát disodný,  xanthanová guma, dikapryl ethee, benzoát sodný, kokoyl glutamát sodný, kyselina citronová, decylglokosid, kyselina levulinová, glyceryl oleát, levulinát sodný, anizát sodný, kyselina benzoová.

* z certifikovaného ekologického zemědělství

Velikost balení

250 ml

Časté otázky

Cena za Vujo – Dětská pěna do koupele, 250 ml je 209 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vujo – Dětská pěna do koupele, 250 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4039693100120.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Dětské šampony - Podobné produkty: Vujo – Dětské tělové mléko, 250 ml, Hristina – Přírodní mléčný balzám po koupání pro miminka, 250 ml, Ecolatiér ECOLATIER – Dětský pěnivý mycí gel 3+, 250 ml, You & Oil – Bioaktivní směs pro děti – Úleva krku (10 ml)