WellMax Bambusový zubní kartáček z mikrovláken, 10x víc štětin

99 

Katalogové číslo: 8594190026589 Kategorie: Štítek:

Popis

10x více štětin než klasický kartáček

WellMax zubní kartáček z mikrovláken se pyšní antibakteriálními jemnými štětinkami, které dokonale odstraňují zubní plak. Hlavice kartáčku má přes 20 000 vláken, což je 10x více, něž běžné kartáčky. To zajistí vysoce efektivní čištění zubů. A protože šířka vlákna je pouhých 80 µm kartáček lépe ošetřují i mezizubní prostory, které jsou náchylné na akumulaci zubního plaku. Pomáhá tak v prevenci proti zubnímu kazu. 

kartacek

Dokonalá jemnost

Kartáček má jemné štětinky třídy soft, které důkladně čistí i špatně přístupná místa a navíc je čištění šetrné k dásním. Je tedy ideální i pro ty, kteří mají citlivé zuby, nebo dásně. Jemné čištění chrání zubní sklovinu před odřením a zabraňují krvácení dásní.

 

kartacek detail

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Hmotnost: 30 g

Časté otázky

Cena za WellMax Bambusový zubní kartáček z mikrovláken, 10x víc štětin je 99 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S WellMax Bambusový zubní kartáček z mikrovláken, 10x víc štětin si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190026589.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Dárky do 500 Kč - Podobné produkty: BrainMax kokosová lžíce – světlá, Blight BrainLight Podložka pod myš s uzemněním, WellMax bambusový zubní kartáček