WellMax bambusový zubní kartáček

69 

Katalogové číslo: 8594190022741 Kategorie: Štítek:

Popis

WellMax bambusový zubní kartáček

Zubní kartáček WellMax je vyroben výhradně a ze 100% z přírodního bambusu, včetně štětinek. Rukojeť kartáčku je vyrobena z tepelně ošetřeného bambusu pocházejícího z bambusu pěstovaného udržitelným způsobem a není nijak impregnována nebo lakována.

Štětinky jsou vyrobeny z obnovitelných a biologicky odbouratelných vláken bambusové celulózy, zubní kartáček je tak jako komplet zcela rozložitelný v přírodě a je možné jej také zkompostovat (bude to trvat déle, ale nakonec se rozloží na humus a poslouží tak jako hnojivo rostlinám a květinám na vaši zahrádce). Výrobky z bambusu mají výhodu oproti plastu a dřevu v tom, že neuvolňují ani nepřejímají pachy, neflekatí, jsou přirozeně antibakteriální a vydrží déle a více než klasické dřevo.

Přednosti WellMax bambusového zubního kartáčku

  • Kartáček z přírodního udržitelného materiálu.
  • Materiál: rukojeť je vyrobena z přírodního a obnovitelného materiálu – 100% bambus, štětinky – 100% bambusová celulóza.
  • Neobsahuje: bisfenoly, ftaláty, těžké kovy, impregnace ani laky.
  • Obal z recyklovaného papíru + celulózové vnitřní buničiny.

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrav

 

Časté otázky

Cena za WellMax bambusový zubní kartáček je 69 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S WellMax bambusový zubní kartáček si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190022741.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Dárky do 500 Kč - Podobné produkty: WellMax Bambusový zubní kartáček z mikrovláken, 10x víc štětin, Blight BrainLight Podložka pod myš s uzemněním, BrainMax kokosová lžíce – světlá