Attitude – Čistící prostředek na ovoce a zeleninu, bez vůně, 800ml

125 

Katalogové číslo: 626232407808 Kategorie: Štítek:

Popis

Attitude – Čistící prostředek na ovoce a zeleninu, bez vůně

Přírodní netoxický čistící prostředek na ovoce a zeleninu, bez chutě a vůně.
Na povrchu přírodních plodů často najdeme nejen špínu z manipulace, ale také pesticidy, těžké kovy, mastný vosk a další látky, které jsou v dnešní době používané.
Pokud omyjeme ovoce a zeleninu pouze vodou, minimálně některé z vyjemnovaných látek na povrchu zůstanou. Omezte konzumaci těchto nežádoucích látek použitím přípravku od ATTITUDE, který byl speciálně vyvinut k odstranění toxických látek z přírodních plodů. Budete mít o moc lepší pocit z ovoce a zeleniny, které dáváte nejen vašim dětem.
Stejně jako u ostatních produktů značky ATTITUDE se i u tohoto čistícího prostředku můžete 100% spolehnout, že je vyroben výhradně z šetrných ingrediencí a jeho použití je tak bezpečné pro celou rodinu.
Vyrobený z přírodních zdrojů, ekologický a hypoalergenní.
Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek.
Nepřítomnost škodlivých látek (jako např. fosfátů, chlóru, barviv) je testována nezávislou laboratoří.
100% recyklovatelná nádoba s uzavíratelným rozprašovačem.
Má certifikaci EcoLogo, která potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí.
Ve výrobcích ATTITUDE najdete jen složky šetrné k našemu zdraví („worry-free ingredients“), a to bez kompromisů.

Balení

800 ml

Složení

voda, caprylyl glykosid, myristyl glykosid, citronan sodný, jedlá soda, xanthanová guma.

Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude    Výrobky Attitude     Výrobky Attitude       Výrobky Attitude   Výrobky Attitude    

Časté otázky

Cena za Attitude – Čistící prostředek na ovoce a zeleninu, bez vůně, 800ml je 125 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Attitude – Čistící prostředek na ovoce a zeleninu, bez vůně, 800ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 626232407808.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ekologické čisticí prostředky - Podobné produkty: Attitude – Čistič na kuchyně s vůní citronové kůry, 800ml, Cleanee ECO hygienický čistič na PODLAHY 1L, SONETT Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič – SENSITIVE 500 ML, Cleanee ECO hygienický čistič na NÁBYTEK vůně borovice 500ml