Cleanee ECO hygienický čistič na KUCHYNĚ GRAPEFRUIT 500ml

129 

Popis

Cleanee ECO hygienický čistič na KUCHYNĚ GRAPEFRUIT 500ml

Cleanee ECO Home hygienický čistič na kuchyně s vůní grepu je čistící prostředek vhodný na kuchyňský nábytek a spotřebiče, určený k čištění a odmašťování všech povrchů. Obsahuje přírodní saponiny a tenzidy, čímž kromě čisticích schopností dosahuje vysoké a dlouhodobé účinnosti při odstraňování bílkovinného zamoření. Díky svým antimikrobiálním a silným antioxidačním účinkům zachovává povrchy dlouhodobě hygienicky čisté. Na ošetřených plochách vytváří mikrofilm chránící před mikrobiální kontaminací, zanechává dlouhodobou čistotu a nepřehlédnutelný lesk, pohlcuje nežádoucí zápach a je bezpečný pro styk s potravinami. Je biodegradovatelný, šetrný a bezpečný k pokožce a přírodě. Netestováno na zvířatech.

Použití

  • kuchyňský nábytek
  • spotřebiče
  • trouby
  • grily – kontaktní i roštové
  • sklo, dřevo, kov i plast
  • k mytí nádobí
  • k čistění ovoce

Před použitím protřepejte. Aplikujte na znečištěný povrch a nechte působit zejména na zaschlých nečistotách. Poté setřete pomocí měkké utěrky a případně opláchněte vodou. V případě potřeby proces opakujte.  

Složení

Voda, Karanja Olej (olej z indického buku), Lněný olej, Slunečnicový olej, Řepkový olej, BIO mořská sůl, Výtažek z cukrové třtiny, Kyselina askorbová, Kokosový olej, Přírodní esenciální olej z grapefruitu. Neobsahuje žádné známé nebezpečné nebo karcinogenní látky. Neobsahuje umělá barviva, pěnidla (SLS nebo SLES) ani aromata.  

Skladování

Skladujte při teplotách 15–30 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření, chraňte před mrazem. Produkt má přírodní složení, a proto může pod vlivem teploty měnit konzistenci a barvu, nemá to však vliv na jeho vlastnosti. Uchovávejte v původních obalech. Prázdné obaly jsou recyklovatelné.  

Přípravek nedráždí pokožku, je bezpečný i ve styku s potravinami. Také je biodegradovatelný a tím bezpečný k přírodě.

Velikost balení

500 ml

Časté otázky

Cena za Cleanee ECO hygienický čistič na KUCHYNĚ GRAPEFRUIT 500ml je 129 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Cleanee ECO hygienický čistič na KUCHYNĚ GRAPEFRUIT 500ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594201712784.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ekologické čisticí prostředky - Podobné produkty: Cleanee ECO hygienický čistič na PODLAHY S VŮNÍ CITRONOVÉ TRÁVY 1L, Cleanee ECO hygienický čistič na NÁBYTEK vůně borovice 500ml, Attitude – Čistič na sklo a zrcadla s vůní citronové kůry, 800ml, SONETT Tekutý prostředek na nádobí – měsíček 1 l