Attitude – Přírodní čistící osvěžovač vzduchu s esenciálními oleji s vůní zeleného jablka a bazalky, 227g

159 

Katalogové číslo: 626232552249 Kategorie: Štítek:

Popis

Attitude – Přírodní čistící osvěžovač vzduchu s esenciálními oleji s vůní zeleného jablka a bazalky

Dokáže nejen osvěžit, ale také vyčistit vzduch, a to díky filtru z přírodního aktivního uhlí, který pohlcuje nepříjemné pachy a látky znečišťující ovzduší. S esenciálními oleji s výjimečnou vůní zeleného jablka a bazalky, která přinese klid a harmonii do vašeho domova. To vše s použitím jen těch nejčistších a nejšetrnějších ingrediencí.

Vyroben z přírodních zdrojů, ekologický a hypoalergenní.

Vydrží až 3 měsíce, v závislosti na velikosti místnosti.

Velmi oblíbený produkt v mnoha zemích EU, jelikož umělé vůně a parfémy často obsahují chemické sloučeniny, které mohou mít negativní vliv na naše zdraví.

Má certifikaci EcoLogo, která jde ruku v ruce se závazkem značky ATTITUDE šetrnosti k životnímu prostředí. Certifikace současně zaručuje, že takto označené přípravky pro domácnost byly podrobeny přísným vědeckým testům a/nebo vyčerpávající kontrole tak, aby vyhověly přísným normám ekologické šetrnosti třetích stran. Více o této certifikaci.
Nepřítomnost škodlivých látek (jako např. fosfátů, optických rozjasňovačů, barviv) je testována nezávislou laboratoří.
Všechny produkty ATTITUDE jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě.
Pro výrobu produktů ATTITUDE jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie.
100% recyklovatelný obal.

Ve výrobcích ATTITUDE najdete jen složky šetrné k našemu zdraví („worry-free ingredients“), a to bez kompromisů.

Složení

Vůně z přírodních zdrojů, aktivní uhlí (čístící vzduch), pryskyřice (neutralizuje zápach a uvolňuje vůni).

Osvěžovač vzduchu ATTITUDE 

Výrobky ATTITUDE     Výrobky ATTITUDE     Výrobky ATTITUDE     Výrobky ATTITUDE     Výrobky ATTITUDE     Výrobky ATTITUDE     Výrobky ATTITUDE     Výrobky ATTITUDE    Výrobky ATTITUDE     Výrobky ATTITUDE     Výrobky ATTITUDE     Výrobky ATTITUDE

Časté otázky

Cena za Attitude – Přírodní čistící osvěžovač vzduchu s esenciálními oleji s vůní zeleného jablka a bazalky, 227g je 159 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Attitude – Přírodní čistící osvěžovač vzduchu s esenciálními oleji s vůní zeleného jablka a bazalky, 227g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 626232552249.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E27, 8,5W, s ovladačem, stmívatelná, Nobilis Tilia – Směs éterických olejů Tantra, 10 ml, Sefudun Pásky proti chrápání, 120 ks, BrainMax CéBéDé Cartridge STRONG, náplň do CéBéDé Pen Vaporizéru, 0,5 ml, 50%, pro sběratelské účely