Now® Foods NOW Essential Oil, Lavender oil 100% Pure (éterický olej Levandule), 30 ml

299 

Katalogové číslo: 733739075604 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Lavender oil 100% Pure (éterický olej Levandule), 30 ml

  • Květinová vůně.
  • Dobře se mísící s mátovým a heřmánkovým olejem.
  • Atributy: uklidňující, vyrovnávající.

Metoda extrakce: parovodní destilací z květů.

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

100% čistý levandulový olej (Lavandula angustifolia).

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím. Není určeno k vnitřnímu užití.

Přírodní éterické oleje jsou vysoce koncentrované a měly by se používat opatrně.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Lavender oil 100% Pure (éterický olej Levandule), 30 ml je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Lavender oil 100% Pure (éterický olej Levandule), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739075604.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: 4+1 zdarma: Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E27, 11W, WiFi, APP, stmívatelná, BrainMax HáHáCé Cartridge HIGHWAY, náplň do CéBéDé Pen Vaporizéru, 0,5 ml, 74% HáHáCé, 18% CéBéDé, pro sběratelské účely, BrainMax Aroma Difuzér GLANC (modrý) 260 ml, BrainMax Aroma Difuzér STARLINE Dark