Betula – Dětské kozí kolostrum (colostrum), 125 mg, 120 kapslí

1 590 

Popis

Betula – Dětské kozí kolostrum, 125 mg, 120 kapslí

Dětské kozí kolostrum je složením a kvalitou kolostra stejné jako kolostrum kozí. Hlavním rozdílem je velikost tobolek, které jsme zmenšili takřka o polovinu, tudíž není ani pro menší dítě problém je polknout.

Dětské kozí kolostrum obsahuje kozí mlezivo, unikátní tekutinu vylučovanou samicemi savců bezprostředně po porodu mláděte. Obsahuje v koncentrované formě rozmanité biologicky aktivní látky jako imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, speciální antivirové a antibakteriální látky, interferon a další. 

Díky této zázračné tekutině, plné cenných látek, si organismus mláděte buduje a posiluje svou obranyschopnost. Mlezivo kozy je plné desítek jedinečných a účinných látek. I proto patří kozy k nejzdravějším zvířatům vůbec. Na rozdíl od krav jsou kozy většinou stále chovány přirozeným způsobem – na pastvě. Zdravá a spokojená zvířata, která žijí přirozeně, vylučují první mléko bohatější na účinné látky.

  • Optimalizuje přirozený obranný systém
  • Pomáhá udr­žovat zdraví a normální funkci imu­nitního systému při intenzivní fyzické námaze 
  • Ury­chluje následnou regeneraci sil
  • Posiluje organismus při únavě
  • Podílí se na zneškodňování škodlivých virů a baktérií
  • Posiluje i tzv. „pasivní imunitu“.
  • Podporuje růst svalů
  • přispívá k revitalizaci oslabeného nervového systému. 

Jak je kolostrum zpracované?

Zpracováváme jej do veganských tobolek, abyste z jeho výhod mohli profitovat vy i vaše děti. V mlezivu zůstávají v koncentrované podobě zachovány všechny účinné biologicky aktivní látky.

Jak kolostrum pomáhá?

Kolostrum pomáhá lidem posilovat jejich imunitní systém. Výrazně také usnadňuje a zkracuje léčbu řady nemocí, například rýmy, nachlazení, zánětů horních i dolních cest dýchacích, astmatu, chronické bronchitidy, autoimunitních onemocnění, boreliózy, aftů či oparů. A co víc – podporuje hojení po operacích či úrazech, a rekonvalescenci po onkologické léčbě.

Ocení jej i sportovci, umožňuje totiž zachovat imunitu organismu i při velké fyzické zátěži.

Složení

100 % kozí kolostrum 125 mg (mléčný výrobek) v 1 tobolce.

Vegetariánské tobolky z hydroxypropylmethyl celulózy

Doporučené dávkování

Děti 2 x 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 3 tobolek denně. Užívat minimálně 30 minut před jídlem, tobolky důkladně zapít vodou. Vhodné i pro dlouhodobé užívání.

Upozornění 

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření. Dózu pečlivě zavírejte. Doporučujeme produkt skladovat v chladničce. Nepoužívejte, je-li obal poškozen.

Balení

120 kapslí

 

Časté otázky

Cena za Betula – Dětské kozí kolostrum (colostrum), 125 mg, 120 kapslí je 1590 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Betula – Dětské kozí kolostrum (colostrum), 125 mg, 120 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594173700185.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Kurkuma BIO prášek – sampler 15 g *CZ-BIO-001 certifikát, Jarrow Formulas Jarrow Methyl Folate (Aktivní forma kyseliny listové), 1000mcg, 100 rostlinných kapslí, NutriWorks L-Theanine 100g, Swanson Alpha Lipoic Acid (Kyselina Alfa lipoová), 600 mg, 60 kapslí