Black Berkey – náhradní filtrační vložky

4 699 

Katalogové číslo: 094922528292 Kategorie: Štítek:

Popis

Berkey – 2 náhradní filtrační vložky

  • Filtrační vložky Black Berkey™ jsou dokonalejší než kterékoli jiné dostupné gravitační filtry. 
  • Mikropóry uvnitř filtračních vložek Black Berkey™ jsou tak malé, že jimi neprojdou žádné patogenní bakterie. 
  • Filtrační vložky Black Berkey™ jsou tak účinné, že dokáží odstranit z vody i mikroskopické červené potravinářské barvivo, ale přitom v ní ponechají zdraví prospěšné minerály, které tělo potřebuje. Prakticky žádné jiné filtrační systémy takové účinnosti nedosahují. 
  • Výkonné filtrační vložky Black Berkey™ rovněž odstraňují výskyt bakterií, patogenních cyst, parazitů, škodlivých nebo nechtěných chemikálií, jako jsou např.: herbicidy a pesticidy, těkavé látky, čisticí prostředky, organická rozpouštědla, zákal, trihalometany, bahno, sedimenty, těžké kovy, nepříjemná chuť a zápach; ve vodě však přesto zůstávají zdraví prospěšné minerály, které tělo potřebuje.

Účinnost filtrů Black Berkery: (vlastnosti předčí platné normy)

Míra odstranění kontaminace:

  • VIRY >99.999 %
  • PATOGENNÍ BAKTERIE >99.9999%
  • TRIHALOMETHANY >99.8% (pod hranici detekovatelnou v laboratoři)
  • ANORGANICKÉ MINERÁLY (např. zbytkový chlór – pod hranici detekovatelnou v laboratoři)
  • TĚKAVÉ ORGANICKÉ SLOUČENINY (pod hranici detekovatelnou v laboratoři)

Výhody filtračních vložek Black Berkey™

DLOUHÁ ŽIVOTNOST
Není nutné kupovat drahé filtry na jedno použití. Filtrační vložky Black Berkey™ lze čistit! 
Sníží-li se průtok filtrované vody, stačí očistit filtrační vložky Black Berkey™ pod tekoucí vodou pomocí hrubé části houbičky na nádobí, znovu je instalovat a váš systém bude opět připraven filtrovat vodu. Každá filtrační vložka dokáže přefiltrovat více než 11 350 litrů vody (u dvou válců je to více než 22 700 litrů) a poskytovat vám řadu let čistou a zdravotně nezávadnou vodu. 
 
TESTOVÁNÍ ÚČINNOSTI
Vzhledem k tomu, že filtrační vložky Black Berkey™ jsou tak účinné, že dokáží z vody odstranit i červené potravinářské barvivo, máte možnost pravidelně testovat funkčnost vašeho systému. Doporučujeme, abyste tento test s červeným potravinářským barvivem provedli hned po prvním smontování filtračního systému. Rovněž doporučujeme, abyste prováděli testování každé tři až šest měsíců a také v případě, že vaše zařízení nebylo nějakou dobu používáno nebo předtím, než je odvezete s sebou na cesty či do zahraničí, abyste měli jistotu, že správně funguje. 
Filtrační systém Black Berkey™ byl testován státními laboratořemi s akreditací EPA a výsledky předčily normy NSF/ANSI 53.

Balení

Balení obsahuje 2ks filtračních vložek.
 

Časté otázky

Cena za Black Berkey – náhradní filtrační vložky je 4699 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Black Berkey – náhradní filtrační vložky si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 094922528292.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodní filtry - Podobné produkty: Filtrační vložka Aquaphor JS 500, J. Shmidt, 1ks, Filtr BRITA ON TAP – vodní filtr na kohoutek poškozený obal, Vodní filtr Crown Berkey (+2 filtrační vložky), Vodní filtr Aquaphor TOPAZ