Vodní filtr Travel Berkey (+2 filtrační vložky)

9 445 

Katalogové číslo: 094922528247 Kategorie: Štítek:

Popis

Filtrační systém Big Berkey má kapacitu 8,5 litrů a je vhodný pro páry a menší rodiny, pro použití na cestách nebo na chalupě.

Rychlost filtrace je 3 litry za hodinu.

Všestranný systém vodních filtrů Travel Berkey ® poslouží v domácnosti jednotlivců nebo menším rodinám . Díky nezávislosti na připojení k elektřině a vodovodu plně využíváte při cestování i aktivitách v přírodě. Od A do iv iv naléhavých procesů ohrožení ať už, kdykoli je třeba opatřit vodu z nekontrolovaných zdrojů. 

Tento výkonný systém vyčistit jak upravit tak neupravenou vodu izolovat z zdrojů, jako jsou jezera, potoky a ryby, případně vodu z veřejných zdrojů v zemích, kde nejsou příliš přísné předpisy pro kvalitu pitné vody. Přenosné vodní filtry Travel Berkey ® jsou ideální pro každodenní používání doma, pro zásobování pitnou vodou v rekreačních objektech (chaty a chalupy) a pro aktivity v přírodě. Jsou naprosto nepostradatelné v prostředí, kde není k dispozici upravená voda, tlaková voda ani elektřina. 
 
Systém vodních filtrů Travel Berkey® odstraňuje viry, patogenní bakterie, cysty a parazity, a rovněž zbavuje vodu škodlivých chemických látek, jako jsou herbicidy, pesticidy, těkavé organické sloučeniny, organická rozpouštědla, radon 222 a trihalometany. 
 
Filtrací se rovněž eliminuje obsah rzi, bahna, sedimentů, voda se zbavuje nepříjemné chuti a zápachu, stejně jako zdraví škodlivých těžkých kovů jako je olovo a rtuť. Systém je tak výkonný, že dokáže odstranit z vody i červené potravinářské barvivo, přičemž zachovává zdraví prospěšné minerály potřebné pro vaše tělo. Žádný jiný systém nedosahuje takové účinnosti. 

Filtrační systém Berkey dokonale zbaví vodu veškerých nežádoucích nebo zdravotně závadných složek.

Snadno vyčistí vodu z kohoutku i z neupravených zdrojů, jako jsou jezera, potoky, řeky a rybníky.

  • odstraní 99,999 % virů a patogenních bakterií
  • odstraní trihalomethany, které vznikají jako vedlejší produkt dezinfekce chlórem a mohou být rakovinotvorné
  • odstraní těkavé organické sloučeniny a anorganické minerály, např. zbytkový chlór, až pod detekovatelnou hranici
  • dále vyčistí vodu od parazitů, herbicidů, pesticidů, čisticích prostředků, organických rozpouštědel, jakýchkoli zákalů, bahna, sedimentů, těžkých kovů a rzi
  • zbaví vodu nepříjemné chuti a zápachu
  • ve vodě zůstávají minerály, které tělo potřebuje
  • těkavé organické sloučeniny
  • organická rozpouštědla
  • radon 222, alfa a beta zářiče a zbytkový uran

 

Součástí filtračního zařízení jsou 2ks filtračních vložek.

Objem vody5,7 litru
Počet vložek2 filtrační vložky
Výška komory46 cm
Průměr19 cm
Přefiltrovaný objem3 litry za hodinu (dle praxe)
Materiálnerezová ocel pro potravinářské účely
Záruka2 roky

Země původu: USA

 

 

Koupí tohoto produktu automaticky přispějete na obnovu Beskyd!

vysadime_strom_wide_clanek_pro_mateje

Časté otázky

Cena za Vodní filtr Travel Berkey (+2 filtrační vložky) je 9445 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vodní filtr Travel Berkey (+2 filtrační vložky) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 094922528247.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodní filtry - Podobné produkty: Vodní filtr Big Berkey – 2 filtrační vložky, Vodní filtr Aquaphor TOPAZ, Filtrační vložka Aquaphor JS 500, J. Shmidt, 1ks, Instapure F8 Ultra – vodní filtr na kohoutek