Filtrační vložka Aquaphor JS 500, J. Shmidt, 1ks

599 

Katalogové číslo: 4744131012858 Kategorie: Štítek:

Popis

Filtrační vložka Aquaphor A500 1ks

  • Vysoká rychlost filtrace: až 1 l/min.
  • Ultra-jemná filtrace vody do 0,1 mikronu.
  • Filtrační kapacita výměnného modulu: 500 litrů čisté vody.
  • Energeticky účinný přístroj s dotykovým ovládáním.
  • Protiskluzové dno pro Vaše pohodlí.
  • LED indikátor stavu baterie a zbývající životnosti filtrační vložky.
  • Aktivovaný uhlíkový kompozit s Aqualenem zbavuje vodu všech znečišťujících toxických příměsí.

O 800 krát menší póry mikrofiltrační membrány než je průměr lidského vlasu

Vnitřní povrch mikrofiltrační membrány je srovnatelný s nekonečně jemným sítem obsahujícím miliardy pórů o velikosti 0,05 až 0,1 mikronu. K „protlačení“ vody přes tyto póry je potřebný tlak.

V zařízení J.SHMIDT A500 řídí proces filtrace mikroprocesor. Spouští mikročerpadlo zvyšující tlak, který se automaticky vyrovnává na konci každého filtračního cyklu. Tak se nám podařilo sjednotit membránu a aktivivaný uhlíkový kompozit s Aqualenem do účinné a kompaktní kombinace. Bez dodatečného tlaku by voda nebyla schopná takovouto sorpční směsí protéct.

Výměnný modul A500 zajišťuje vysoce kvalitní čištění vody – odstranění chloru a organochlorových látek, těžkých kovů, voního kamene a železa. Kromě toho filtr zcela zadržuje bakterie a cysty střevních parazitů bez použití chemických baktericidů.

Mobilní konvice Aquaphor J.SHMIDT A500 s el.indikátorem je konvice nové generace, navržená tak, aby chránila vaše zdraví a poskytovala vám požitek při jejím používání!

 

Časté otázky

Cena za Filtrační vložka Aquaphor JS 500, J. Shmidt, 1ks je 599 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Filtrační vložka Aquaphor JS 500, J. Shmidt, 1ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4744131012858.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodní filtry - Podobné produkty: Aqua Aurea Sprchový filtr DIOS – pokovený, lesklý, Vodní filtr Aquaphor MODERN, Instapure F8 Ultra – vodní filtr na kohoutek, Filtrační vložka Aquaphor City 2ks