BrainMax Aroma Difuzér Flame, white

1 199 

Katalogové číslo: 8594190026329 Kategorie: Štítek:

Popis

Difuzér s krásnou siluetou ohně.

Aroma difuzér FLAME je elegantní difuzér bílé barvy. Na výběr máte ze dvou módů, mezi kterými si můžete vybrat jak intenzivní bude vznikající pára. Celé místnosti dodá hřejivou a romantickou atmosféru a navíc je naprosto tichý. 

Uvod3

Elegantní vzhled a jednoduché používání

Difuzér Flame je hezký doplněk do interiéru, má elegantní vzhled a při spuštění máte na výběr z několik barevných podsvícení. To se ovládá pouze stisknutím jednoho tlačítka. Difuzér sám detekuje množství vody v nádobce. V případě nedostatečného množství vody se difuzér automaticky vypne. Jeho používání je proto naprosto bezpečné.

 

NaPravo
yoga

Vhodný k aromaterapii

Přispívá ke zklidnění, eliminaci stresu, ale také ke zlepšení rýmy, astmatu a problémů s dýcháním.

diffuser

Alternativa aroma lampy

V kancelářských budovách se často nesmí používat otevřený oheň a klasické aromalampy s vonnými svíčkami. Aroma difuzér vám takto pomůže zpříjemnit prostor vůní np. proti stresu a bolení hlavy

easy (1)

Snadné používání

Stačí nalít do nádobky odměřené množství vody, příp. přidat pár kapek vonného oleje nebo esence, a spustit přístroj. Díky objemu nádoby (180 ml), vydrží difuzér až 9 hodin.

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Původ: Čína

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Časté otázky

Cena za BrainMax Aroma Difuzér Flame, white je 1199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Aroma Difuzér Flame, white si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190026329.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: BrainMax CéBéGé & CéBéDé synergy 5%, éterický olej, 10 ml, Now® Foods NOW Essential Oil, Bergamot oil (éterický olej Bergamot), 30 ml, Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E27, 8,5W, s ovladačem, stmívatelná, BrainMax CéBéDé Gummies, 25 mg, 30 želé bonbónů