BrainMax Aroma Difuzér Kitty

999 

Katalogové číslo: 8594190027814 Kategorie: Štítek:

Popis

Objevte blahodárné účinky aromaterapie

Vůně mají velký vliv na lidskou psychiku a na Vaši náladu, zpříjemněte si den pomocí vůní v kanceláři i doma. Ponořte se do vůně a nechte myšlenky plout na vlně klidu a pohody nebo dopřejte nosu možnost nadechnout se zvlhčeného vzduchu. V podvečer se usaďte do pohovky, nechte provonět vzduch a nechte hrát barvy svůj koncert.

KITTY aroma difuzér bez přidání esenciálních olejů funguje jako zvlhčovač vzduchu. Stačí naplnit nádobku studenou vodou a stisknout tlačítko. Difuzér začne vytvářet studenou vodní páru. Po vyprázdnění zásobníku se difuzér automaticky vypne, nehrozí tedy žádné riziko požáru jako při používání klasických aromalamp.

Přidáním éterického oleje funguje zen aroma difuzér jako osvěžovač vhodný pro relaxaci, ale při použití konkrétních olejů přínosný i k léčbě neduhů jako rýma či bolest hlavy.

Lze použít i jako zvlhčovač vzduchu

Difuzér lze využít i bez použití esenciálních olejů jako zvlhčovač a osvěžovač vzduchu. Vzhledem k velmi tichému provozu je jeho použití vhodné i v ložnici nebo dětském pokoji pro dokonalý spánek. Svým designem se hodí do každého dětského pokojíčku, ale také pro zkrášlení kanceláří, salónů krás, wellness a masážních center. Používání v noci ozvláštní schopnost změny barevného spektra.

Parametry aroma difuzéru:

Rozměry:

  • 91,6 x 91,6 x 146 mm

Kapacita zásobníku na vodu:

  • 300 ml

Balení:

  • Difuzér
  • USB kabel
  • Bavlněný tampón 6x
  • Užívací manuál

Materiál:

ABS, ABS Galvanizace, Silikon

Barva:

Bílá

Časovač:

Ano

Časté otázky

Cena za BrainMax Aroma Difuzér Kitty je 999 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Aroma Difuzér Kitty si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190027814.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Nobilis Tilia – Směs éterických olejů Tantra, 10 ml, BrainMax Aroma Difuzér Flame, black, Now® Foods NOW Essential Oil, Lime oil (éterický olej Limetka), 30 ml, BrainMax CéBéDé SPIRIT, 26%, éterický olej, 10 ml