Now® Foods NOW Essential Oil, Oil of oregano blend (éterický olej z oregano směsi), 30 ml

239 

Katalogové číslo: 733739075772 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Oil of oregano blend (éterický olej Oregáno – směs), 30 ml

  • Pikantní, kafrová vůně
  • Atributy: povzbuzující, uklidňující 

Metoda extrakce: Pára destilovaná ze sušené kvetoucí byliny

Doporučené použití

Využití při aromaterapii přidáním do difuzéru. Tato směs je již předem naředěna a připravena k použití. Doporučená použití najdete v knize o éterickém oleji nebo v jiném profesionálním zdroji.

Složení 

Čistý extra panenský olivový olej a čistý oreganový olej.

Upozornění  

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím. Není určeno k vnitřnímu užití.

Přírodní éterické oleje jsou vysoce koncentrované a měly by se používat opatrně.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Oil of oregano blend (éterický olej z oregano směsi), 30 ml je 239 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Oil of oregano blend (éterický olej z oregano směsi), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739075772.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: BrainMax Aroma Difuzér ZEN DARK s dálkovým ovládáním, Vykuřovadla Rymer – Kadidelnice keramická, miska černozelená tmavá, efektní, 2+1 ZDARMA: BrainMax Fresh Lemon HáHaCé, náplň do CéBéDé Pen Vaporizéru, 0,5 ml, 74% HáHáCé, 18% CéBéDé, pro sběratelské účely, Sefudun Pásky proti chrápání, 120 ks