BrainMax Lipozomální Kloubní výživa, Acti-Joint® 250 ml

939 

Popis

Vysoká vstřebatelnost díky lipozomální formě

Lipozomální kloubní výživa je inovací v doplňování živin, neboť jsou glukosamin s chondroitinem a kyselinou hyaluronovou chráněny před agresivním prostředím v žaludku fosfolipidovým obalem. Díky této lipozomální inovaci dokáží živiny projít skrz stěnu tenkého střeva a dostat se do buněk. Při lipozomálním přenosu živin dosahuje vstřebatelnost až 95%.

image

Lepší účinek díky Acti-Joint®

Složení Acti-Joint® prokázalo lepší účinek ve srovnání se standardní kombinací Glukosamin 1 500 mg – Chondroitin 200 mg.

BrainMax Lipozomální Kolagen komplex Tekutý

Vstřebatelnost tekutých lipozomů BrainMax

Vstřebatelnost až 95 %!

Díky lipozomální technologii je vstřebatelnost až 95 %. Lipozomální technologie zajišťuje fosfolipidovou ochranu kloubní výživy před degradací v trávicím traktu. Díky této ochraně se kloubní výživa dostává přímo do buněk bez zbytečných ztrát. Tekutá forma je vhodná pro jedince preferující tekutinu před kapslemi.

Doporučené dávkování

Užívejte 2 čajové lžičky denně a zapijte vodou.

Složení 

Velikost dávky: 2 čajové lžičky
Balení obsahuje 25 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

b-Glu (Bioiberica’s glukosamin hydrochlorid)

1500 mg **
Slunečnicový lecitin 400 mg **

CS b-Bioactive® (chondroitin sulfát Bioiberica)

200 mg **

Mobilee® (Přírodní složka bohatá na kyselinu hyaluronovou, polysacharidy a kolagen)

20 mg **
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Složení: demineralizovaná voda, non-GMO slunečnicový lecitin, glukosamin hydrochlorid, chondroitin-sulfát, kyselina hyaluronová, glycerin, sorban draselný, antioxidant L-askorbát sodný, přírodní aroma s příchutí tutti frutti

Skladování: Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 30 dní.

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl.

Distributor: Votamax s.r.o.

Časté otázky

Cena za BrainMax Lipozomální Kloubní výživa, Acti-Joint® 250 ml je 939 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Lipozomální Kloubní výživa, Acti-Joint® 250 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190027265.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Fat Burner (spalovač tuku), 60 tablet, Swanson Biotin, 5000 mcg, 100 kapslí, Life Extension Neuro-Mag® Magnesium L-Threonate (magneisum L-treonát), 90 rostlinných kapslí, Viridian Hyaluronic Acid 90 kapslí (Kyselina Hyaluronová)