Now® Foods NOW Vitamin E 400 IU s tokoferoly, 100 softgelových kapslí

409 

Popis

NOW Vitamin E 400 IU s tokoferoly, 100 softgelových kapslí

Vitamin E je hlavní antioxidant rozpustný v tucích, který je obzvláště důležitý pro udržení zdraví buněk tím, že neutralizuje volné radikály vytvářené běžnými metabolickými procesy a také prostřednictvím expozice v životním prostředí.

  • d-alfa se smíšenými tokoferoly
  • Zaručená kvalita GMP.
  • Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • S obsahem 100 mcg selenu.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli denně s jídlem.

Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle

Balení obsahuje: 100 dávek

  Množství na porci %Denní hodnota
Vitamin E (jako d-alfa tokoferol) 268 mg 1787%
† Denní hodnota není stanovena.


Upozornění

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje sóju (vitamín E z non-GMO sóji). U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky.

Další složky 

Softgel kapsle [hovězí želatina (bez BSE), glycerin, voda], organický extra panenský olivový olej a směs tokoferolů (d-beta, d-delta, d-gama). Nevyrábí se z kvasnic, pšenice, lepku, mléka, vajec, ryb nebo korýšů. Vyrobeno v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Balení

100 softgelových kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Vitamin E 400 IU s tokoferoly, 100 softgelových kapslí je 409 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Vitamin E 400 IU s tokoferoly, 100 softgelových kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739008923.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Peanuta, Arašídový krém s mléčnou čokoládou, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure MSM prášek, 500 g, Now® Foods NOW Buffered Vitamin C-1000 Komplex s 250mg bioflavonoidů, PH neutrální vitamín C, 90 tablet, BrainMax Posilovač čelisti Barva: Černá