BrainMax Luxusní maska na spaní (světle šedá) s pouzdrem

299 

Katalogové číslo: 8594190020662 Kategorie: Štítek:

Popis

LUXUSNÍ anatomicky tvarovaná maska na spaní (světle šedá)

Speciálně tvarovaná luxusní HIGH-END maska na spaní pro nejnáročnější zákazníky, které zablokujete světlo z místnosti bránící vašemu kvalitnímu spánku. Maska je lehká, prodyšná a speciálně tvarovaná okolo očí a nosu. Z tohoto důvodu je její nošení velmi pohodlné a nijak vám nepřekáží. Masku upevníte na hlavě pomocí gumy s nastavitelnou délkou. Je vhodná pro osoby trpící špatným spánkem nebo na cestování v dopravních prostředích či v místnostech, kde v noci nelze udělat tmu. V balení s cestovním pouzdrem, díky kterému budete mít masku vždy připravenou u sebe a budete ji chránit před znečištěním.

Přednosti produktu:

  • Speciální design kolem nosu, díky kterému propouští výrazně méně světla než klasické masky.
  • Velmi jemný luxusní materiál.
  • Anatomicky tvarované očnice = nepřekáží pohybu očí.
  • Bezproblémové dýchání, protože netlačí na nos.
  • Cestovní pouzdro.
 
 

Hackněte svůj spánek doma i na cestách!

Přečtěte si článek o tom k čemu je melatonin a jak zvýšit jeho hladinu anebo proč je spánek důležitý a jak zapracovat ne jeho zlepšení.

 

Základní specifikace

Barva: světle šedá

Velikost: výška x šířka, 9 cm x 20 cm

Materiál: bavlna, upozornění: masku perte pouze ručně

Typ gumičky: posouvací

Vnitřní materiál masky: houba

TIP: Zajímá vás více z tématu kvalita spánku? Zkuste blokovat modré světlo 2 – 3 hodiny před spánkem! Na našich stránkách naleznete kvalitní brýle pro jeho blokaci, fólii, tipy a triky a také literaturu

Problém modrého světla

V dnešní digitální éře dokáže jen málokdo odtrhnout oči od obrazovky, ať už to je televize, mobil, či počítač. S přibývajícím používáním těchto elektronických zařízení a používání LED světel vyvstaly nové problémy.

  • Vystavení se modrému světlu z obrazovek před spaním narušuje produkci melatoninu a spánkové vzory.
  • Vystavování modrému světlu může vést k makulární degeneraci.
  • Nadměrné nasycení modrého světla může snížit ostrost zraku a ztížit zaostřování.
  • Bylo prokázáno, že modré světlo vyvolává fotochemické poškození sítnice a makuly, které způsobují oxidační stres očí.
  • Poruchy spánku mohou vést k depresi s zvýšenému riziku onemocnění.

Modré světlo mezi 380 a 470 nm je považováno za škodlivé, protože může způsobit poškození sítnice, šedý zákal a je spojeno s poruchami spánku. Všechny spektra modrého světla však nejsou špatné, například spektrum od 470 do 500 nm, nazývané také tyrkysově modré světlo, je obecně považováno za dobré. Tato škála viditelného modrého světla je prospěšná, protože stimuluje přirozené reflexy chránící oči před přeexponováním a také pomáhá kognitivním a paměťovým funkcím mozku. Zároveň stimuluje fotosenzitivní retinální gangliové buňky, také pupilární reflex a kontroluje cirkadiánní cyklus.

icon

Zapamatujte si

Nejpodstatnější informace o blokaci modrého světla

Zatím co přes den potřebujeme dostatek jasného světla, v noci je jeho přemíra škodlivá. Hlavně modrá složka světla signalizuje tělu, kdy má být aktivní a kdy je čas k odpočinku a regeneraci. Blokací modrého světla 2-3 hodiny před spánkem dáte tělu najevo, že se blíží čas spát. Odměnou bude zvýšená produkce melatoninu (hormonu spánku a regenerace, silného antioxidantu), kvalitnější spánek a příjemná rána plná energie.

Časté otázky

Cena za BrainMax Luxusní maska na spaní (světle šedá) s pouzdrem je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Luxusní maska na spaní (světle šedá) s pouzdrem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190020662.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: MycoMedica – Cordyceps 50% ve vysoké koncentraci, 90 rostlinných kapslí, Purasana Chlorella BIO 200g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Probiotic-10, probiotika, 50 miliard CFU, 10 kmenů, 50 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Lněné semínko (hnědé) BIO, 500 g *CZ-BIO-001 certifikát