BrainMax Pre-Peri-Post Workout n.2

2 373 

Popis

Pre-Peri-Post Workout sada obsahuje:

Brainmax 3 Anabolic Dagger

2 přesně zarovnané odměrky 20 minut před tréninkem (nalačno) zamíchat ve vodě. Pro maximalizaci účinku a pozitivní vliv na hormonální systém (maca) berte BrainMax 3.0 i v netréninkové dny. Pokročilí uživatelé mohou užívat dvě dávky denně. (To znamená, 2 x 2 odměrky za den)

Performance Elektrolyt

2 odměrky zamíchat do 750 ml vody a pít během tréninku. Dvě odměrky odpovídají cca 14 g.

Performance Protein

Rozmíchejte 1 odměrku (cca 35 g) s 200 ml vody v shakeru nebo mixéru. Pro krémovější nebo intenzivnější chuť, rozmíchejte s menším množstvím vody. Konzumujte 1 až 2 odměrky denně. Součástí balení je i odměrka.

 

Časté otázky

Cena za BrainMax Pre-Peri-Post Workout n.2 je 2373 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pre-Peri-Post Workout n.2 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 2d55dc15bc3c.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: KIKI Health Zeolite With Activated Charcoal (Zeolit s aktivním uhlím), 60g, Doctor’s Best Doctor’s Best Vitamin D3 Gummies (vitamín D3), Mango, 60 gumových medvídků, BrainMax Testamento 120 tablet, Now® Foods NOW Gluten Digest, lepek trávící enzymy, 60 rostlinných kapslí