BrainMax Pure Agáve Inulin BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát

169 

Popis

Sladká chuť a pořádná porce vlákniny

BrainMax Pure Agáve Inulin pochází z Agáve modré v Mexiku, kde je inulin z rostliny extrahován. Agáve je nejprve důkladně očištěna, následně se z ní odpaří voda a poté je usušena. Proces extrakce je dostatečně jemný, aby zachoval všechny důležité živiny. Prášek je v certifikované BIO kvalitě, je dobře rozpustný ve vodě s lehce sladkou chutí.

agave

Inulin jako důležité prebiotikum.

Pro náš trávicí systém je inulin důležité prebiotikum, protože „živí“ zdraví prospěšné bakterie, které se ve střevě nacházejí a pomáhá tak udržet symbiózu v zažívacím traktu. Takto se inulin přímo podílí na obranyschopnosti těla. Agáve inulin můžete použít k doslazení oblíbeného smoothie, které tak navíc obohatíte o potřebnou vlákninu. Inulin má nízký glykemický index (30), takže je vhodný jako sladidlo pro diabetiky.

 

agave inulin

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota 732 kJ / 168 kcal
Tuky 0 g
– z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 6 g
– z toho cukry 6 g
Vláknina 90 g
Bílkoviny 0 g
Sodík 330 mg

BIO certifikace CZ-BIO-001

Náš Agáve Inulin má BIO certifikát – Produkce ekologického zemědělství mimo EU.

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: 100% BIO Agáve

Původ: Mexiko

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.

Hmotnost: 250 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Agáve Inulin BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát je 169 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Agáve Inulin BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190023687.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Gluten Digest, lepek trávící enzymy, 60 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Garlic Oil, česnekový olej, 1500 mg, 100 softgel kapslí, Reflex Nexgen® multivitamín 60 kapslí – NEW, Vemoherb Cordyceps CS-4, 90 kapslí