Life Extension Curcumin EIite™ Turmeric Extract – extrakt z kurkumy, 60 kapslí

799 

Popis

Life Extension Curcumin EIite™ Turmeric Extract – extrakt z kurkumy

Curcumin EIite ™ Turmeric Extract je vyroben způsobem, který poskytuje 45,5krát více biologicky dostupných kurkuminoidů a 270 krát lepší absorpci kurkuminoidů než standardní kurkumin. Mnohem vyšší biologická dostupnost a rychlost absorpce může zvýšit účinnost řady zdravotních výhod.

Kurkuma má pozitivní vliv na tráveníjátrakardiovaskulární systémimunitní systém – antioxidantnervovou soustavudýchací systémstav kloubůkostí duševní rovnováhu.

  • Nabízí 45,5 krát více biologicky dostupných kurkuminoidů 
  • Nabízí 270 krát lepší absorpci celkových kurkuminoidů 
  • Silný antioxidant, který neutralizuje volné radikály 

Více informací o kurkuminu se dozvíte na BrainPedia.cz

Silný antioxidant 

Kurkumin je silný antioxidant, který poskytuje buněčnou ochranu. Kromě toho podporuje hladinu zdravého cholesterolu, potlačuje a podporuje kardiovaskulární zdraví.

Zdraví mozku a zdraví imunitního systému

Může také prospět vaší mysli: studie ukázaly, že podporuje zdravé funkce mozku a dokonce nabízí i neuroochranné výhody.

Trávení, zdraví kloubů a zdraví pankreatu

Důkazy naznačují, že tento extrakt z kurkumy podporuje zdravou funkci střev a zdraví kloubů. Podporuje také zdravou funkci pankreatu tím, že působí na jeho ostrůvky, které produkují hormony.

Doporučené dávkování

Užívejte jednu kapsli denně, s jídlem nebo podle doporučení lékaře.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Curcumin EIite ™ Proprietární směs CGM 

poskytující 40% kurcuminoidů (200 mg) a 3% turmerony (15 mg) [z kurkumy (oddenek)], 30% galaktomananů (150 mg) [z pískavice pískové (semeno)]

500 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná nebo kojíte, užíváte léky, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento přípravek nebo jakýkoli přípravek používat, zvláště pokud máte nebo jste měli problémy se žlučníkem. Pokud se u vás objeví gastrointestinální potíže, přestaňte jej používat. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Další složky 

mikrokrystalická celulóza, rostlinná celulóza (tobolka), rostlinný stearát, oxid křemičitý.

Obsah baleni: 60 rostlinných kapslí

Země původu: US

Časté otázky

Cena za Life Extension Curcumin EIite™ Turmeric Extract – extrakt z kurkumy, 60 kapslí je 799 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension Curcumin EIite™ Turmeric Extract – extrakt z kurkumy, 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870240761.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Zásobník na kapsle NOW® Foods, Quicksilver Scientific EU Ultra Binder (detoxikace), 120g, Nordic Naturals Vitamin D3 1000 IU Vegan, 30 ml Expirace 12/2022, Viridian Multi Phyto Nutrient Complex 60 kapslí Glutathion (GSH)