BrainMax Pure Bourbon Vanilka prášek, BIO, 10 g *CZ-BIO-001 certifikát

249 

Popis

BIO Bourbonská vanilka přímo z Madagaskaru! 

Prémiový druh Bourbon vanilky je znám svými specifickými znaky, do kterých patří chuť, vysoký podíl vanilinu a nezaměnitelné aroma. Pochází z orchideje, která se opyluje ručně a po sklizni se nechá několik měsíců sušit, aby se rozvinula chuť a vůně.

Vanilla prášek - úvod

Opravdu silné aroma

Vanilka planifolia Bourbon je nejrozšířenějším druhem vanilky hned z několika důvodů. Vyznačuje se svým silným aroma s lahodnými tóny čokolády, ovoce a karamelu. Dokonce se řadí mezi nejvíce aromatický druh vanilky. Proto se skvěle hodí do dezertů jako je panna cotta, pečiva a smoothie. Stačí pouze malé množství, protože je velmi intenzivní.

Vanilka prášek

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Recepty s tímto produktem

BIO certifikace CZ-BIO-001

Náš vanilkový lusk má BIO certifikát – Produkce ekologického zemědělství mimo EU.

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: 100% BIO prášek.

Původ: Madagaskar

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Hmotnost: 10 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Bourbon Vanilka prášek, BIO, 10 g *CZ-BIO-001 certifikát je 249 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Bourbon Vanilka prášek, BIO, 10 g *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190027302.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Raw Cacao 12, BIO 500 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Dairy Digest Complete, mléčné enzymy pro intoleranci na laktózu, 90 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Nerezový svačinový box se sponou, 1 l, Life Extension AMPK Metabolic Formula, metabolický aktivátor, 30 tablet