BrainMax Pure Erythritol Skořice, moučka, BIO, 500 g *CZ-BIO-001 certifikát

149 

Popis

Vysoká sladivost bez kalorií

Ve srovnání s běžným řepným cukrem Erythritol vypadá i chutná stejně, má velmi podobnou texturu jako řepný cukr bez jakýchkoliv příchutí. Jeho sladivost je přibližně 70%. K erythritolu jsme přidali cejlonskou skořici, která je považována za tu jedinou pravou skořici, protože obsahuje mnohonásobně více cinnamaldehydu. Látky, která určuje silné aroma intenzivní chuť.

Erythritol

Sladká chuť bez výčitek

Erythritol stimuluje růst probiotických bakterií v tenkém střevě. Navíc nezpůsobuje kazy zubů a část cukerného alkoholu se nevstřebává do krve, ale je zpracována fermentací až v tlustém střevě. Erythritolglykemický index 0.

Glykemickyindex

Cukr, který nezpůsobuje zubní kaz

Erythritol nemůže být metabolizován v ústech, tím nevytváří zubní plak, který je příčinou zubního kazu, proto na rozdíl od jiných forem cukru erythritol nepřispívá ke vzniku zubního kazu.

erythritol

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota

9 kcal/ 38 kJ

Tuky

0,01 g

– z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

97 g

– z toho cukry

0 g

Bílkoviny

0,15 g

Sůl 0 g
Vláknina 2,46 g

BIO certifikace CZ-BIO-001

Náš erythritol má BIO certifikát – Produkce ekologického zemědělství mimo EU.

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

 

Složení: (96 %) erythritol*, (4 %) skořice*. *produkt z ekologického zemědělství. Obsahuje 100 % surovin zemědělského původu v BIO kvalitě. Minimální trvanlivost (číslo šarže) na zadní straně. 

Země původu: Čína

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Uchovávejte v suchu, chladu a nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Hmotnost: 500 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Erythritol Skořice, moučka, BIO, 500 g *CZ-BIO-001 certifikát je 149 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Erythritol Skořice, moučka, BIO, 500 g *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190028866.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Puhdistamo – Lactic Acid Bacteria Boulardii 60 kapslí (Probiotika LactoSpore® a Lynside® – Maitohappo-bakteeri), BrainMax Pure Maitake prášek BIO, 100g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Džem Červený rybíz BIO, 260g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Biotin, 5000 ug, 120 rostlinných kapslí