BrainMax Pure Erythritol Vanilka, moučka, BIO, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát

49 

Popis

Vysoká sladivost bez kalorií

Ve srovnání s běžným řepným cukrem Erythritol vypadá i chutná stejně, má velmi podobnou texturu jako řepný cukr bez jakýchkoliv příchutí. Jeho sladivost je přibližně 70%. Narozdíl od řepného cukru neobsahuje žádné kalorie a je v BIO kvalitě stejně jako prémiová bourbonská vanilka z Madagaskaru s vysokým podílem vanilínu a nezaměnitelným aroma. 

Erythritol

Glykemický index

Erythritol má nulový glykemický index (GI 0). Je tedy vhodný zejména pro diabetiky, protože neovlivňuje hladinu krevního cukru.

Glykemickyindex

Cukr, který nezpůsobuje zubní kaz

Erythritol nemůže být metabolizován v ústech, tím nevytváří zubní plak, který je příčinou zubního kazu, proto na rozdíl od jiných forem cukru erythritol nepřispívá ke vzniku zubního kazu.

erythritol

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota

0 kcal/ 0 kJ

Tuky

0 g

– z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

99,8 g

– z toho cukry

0 g

Bílkoviny

0 g

Sůl 0 g
Vláknina 0 g

BIO certifikace CZ-BIO-001

Náš erythritol má BIO certifikát – Produkce ekologického zemědělství mimo EU.

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

 

Složení: (99,8 %) erythritol*, (0,2 %) mletá vanilka*. *produkt z ekologického zemědělství. Obsahuje 100 % surovin zemědělského původu v BIO kvalitě. Minimální trvanlivost (číslo šarže) na zadní straně. Uchovávejte v suchu, chladu a nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Země původu: Čína

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Uchovávejte v suchu, chladu a nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Hmotnost: 100 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Erythritol Vanilka, moučka, BIO, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát je 49 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Erythritol Vanilka, moučka, BIO, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190028873.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Viridian Co-enzyme B Complex 30 kapslí, Now® Foods NOW Gluten Digest, lepek trávící enzymy, 60 rostlinných kapslí, Viridian Fertility for Women 60 kapslí, Life Extension Dopamine Advantage (podpora dopaminu), 30 rostlinných kapslí