BrainMax Pure Matcha Ceremonial Japan BIO 50g *CZ-BIO-001 certifikát

199 

Popis

BrainMax Pure Matcha Ceremonial Japan BIO 50g

Matcha je 100% zelený čaj. Sušená dužina nejmladších lístků čajovníku je rozemletá na jemný prášek. Dopřejte si až 6 hodin energie a dobré nálady spojených s naprostou regenerací vašeho organizmu.

Zlepšení kognitivních funkcí, ochrana zdraví mozku a nervové soustavy, touha po dlouhověkosti, podpora spalování tuků, antimikrobiální účinky a mnoho dalšího jsou důvody, proč má obřadní popíjení Matchi v Japonsku více než tisíciletou tradici.

matcha infografika

Matcha vs. Káva

Proč si dát šálek kvalitní Matchi

Příprava

Příprava Matcha čaje je obřadním rituálem, který podléhá přísným pravidlům.

Pro klasický čajový obřad budete potřebovat:

Při přípravě je důležité se vyhnout kovovému nádobí, které ničí prospěšné látky.

Doporučujeme použít Matcha Starter Kit.

Tradiční čajový obřad:

1 bambusovou lžičku čaje Matcha (1g) dáme do misky a přelijeme 80 ml horké vody (max. 70 °C). Následně bambusovou metličkou vyšleháme do husté pěny a ihned podáváme. 

Balení

50 g

Země původu:

Japonsko

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure Matcha Ceremonial Japan BIO 50g *CZ-BIO-001 certifikát je 199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure Matcha Ceremonial Japan BIO 50g *CZ-BIO-001 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190020846.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Nordic Kings – Hovězí játra v BIO Grass-fed kvalitě, 180 kapslí, BrainMax Pure Špaldová mouka BIO, 1 kg *cz-bio-001 certifikát, Now® Foods NOW Glutathione, redukovaný, 500 mg, 30 rostlinných kapslí, Garden of Life Vitamin Code RAW Prenatal (multivitamín pro těhotné ženy), 30 rostlinných kapslí