BrainMax Pure WellMax Jedlá soda, 500 g Jedlá soda

59 

Popis

jedla soda uvodni fotka

Všestranný pomocník do domácnosti

Jedlá soda je pomocník, kterého lze využít při pečení, úklidu, k odstranění mastnoty, je to výborný pohlcovač pachů nebo jako účinná první pomoc při akutním pálením žáhy.

  • Neutralizuje nepříjemné pachy, například v lednici. Stačí 3 čajové lžičky soli dát do misky a vložit do ledničky.
  • V přírodní kosmetice se používá například do deodorantů, zubních past, peelingů a je také součástí některých přírodních čistících prostředků.
  • Pomáhá při překyselení žaludku – slouží jako první pomoc při pálení žáhy, protože neutralizuje kyselé šťávy v žaludku, které nepříjemné pálení vyvolávají.
  • Nahradí droždí nebo kypřící prášek při pečení.
  • Při úklidu si poradí s vyčištěním nejrůznějších povrchů a navíc je biologicky odbouratelná a tím i šetrná k životnímu prostředí

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

 

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

 

Složení: 100% jedlá soda.

Původ: Země EU

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Hmotnost: 500 g

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure WellMax Jedlá soda, 500 g Jedlá soda je 59 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure WellMax Jedlá soda, 500 g Jedlá soda si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190027357.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Garden of life Dr. Formulated organická probiotika pro děti, jahoda a banán, 30 rostlinných kapslí, Viridian Vitamin D 60 kapslí Organic *CZ-BIO-003 certifikát, MycoMedica – Hericium (Lion’s Mane) v optimální koncentraci, 90 rostlinných kapslí, YaoMedica – Bílý zámotek, tinktura z čínských bylinek, 50 ml