BrainMax Tongkat Ali Extrakt 20:1, Malajský ženšen, pro sběratelské účely, 50 g

399 

Popis

Asijský ženšen

Tongkat Ali, někdy se mu také říká Eurycoma longifolia jack, patří do větší skupiny druhů rostlin známých jako asijský ženšen. Jedná se o bylinný extrakt získaný z kořenů Eurycoma longifolia. Adaptogenní bylina, která roste v zemích jihovýchodní Asie, jako je Malajsie, Indonésie a Vietnamu. Obsahuje především několik bioaktivních sloučenin včetně flavonoidů, alkaloidů a dalších sloučenin, které působí jako antioxidanty.

tonnat al detail

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia 

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: Extrakt z Tonkgat Ali 20:1 (malajského ženšenu).

Obsah balení: 50 g

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém tmavém místě.

Upozornění: Určeno pouze pro sběratelské účely. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není klasifikován jako doplněk stravy. 

Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o.

Časté otázky

Cena za BrainMax Tongkat Ali Extrakt 20:1, Malajský ženšen, pro sběratelské účely, 50 g je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Tongkat Ali Extrakt 20:1, Malajský ženšen, pro sběratelské účely, 50 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190027715.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Chemické látky - Podobné produkty: Hansen eNeMeN (nikotinamid mononukleotid), prášek, 50g, BrainMax eNeMeN, 20g, BrainMax CéBéDé Strong 30 mg, 30 rostlinných kapslí, BrainMax Alpha GPC, pro sběratelské účely, 20 g