Hansen eNeMeN (nikotinamid mononukleotid), prášek, 50g

3 899 

Popis

eNeMeN (nikotinamid mononukleotid), prášek, 50g

Jedná se o velmi stabilní a čistou formu eNeMeN, jejichž stabilita je pravidelně testována. Při teplotách 40 stupňů Celsia po dobu jednoho roku degraduje pouze 1% látky. To znamená, že v podmínkách pokojové teploty je eNeMeN téměř nezničitelné. 

Více informací o eNeMeN se dozvíte na BrainPedia.cz.

Složení

Surovina

β-Nicotinamide Mononucleotide

Upozornění

Nikotinamid mononukleotid (eNeMeN) je v EU klasifikován jako chemická látka a není určen k lidské spotřebě. Uchovávat v chladu. Pokud jej potřebujete skladovat delší dobu, vložte jej do ledničky. Obecná doba použitelnosti produktu je minimálně 2 roky. I když je poměrně odolný vůči teplu, doporučujeme, pokud je to možné, uchovávat jej v chladu.

Sumární vzorec látky: C11H15N2O8P. Určeno pouze pro výzkumné účely a laboratorní testy.

Laboratorně testováno v DE. Garantována 99,5% čistota účinné látky a vysoká stabilita. Bez přísad.

Obsah

50 g

Časté otázky

Cena za Hansen eNeMeN (nikotinamid mononukleotid), prášek, 50g je 3899 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Hansen eNeMeN (nikotinamid mononukleotid), prášek, 50g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190028729.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Chemické látky - Podobné produkty: BrainMax Alpha GPC, pro sběratelské účely, 20 g, BrainMax eNeMeN, 20g, BrainMax Tongkat Ali Extrakt 20:1, Malajský ženšen, pro sběratelské účely, 50 g, BrainMax CéBéDé Strong 30 mg, 30 rostlinných kapslí