Attitude – aviváž pro děti s vůní hruškové šťávy, 1000 ml

149 

Katalogové číslo: 626232421385 Kategorie: Štítek:

Popis

Attitude – Aviváž pro děti s vůní hruškové šťávy

Tato aviváž ATTITUDE byla vyvinuta speciálně pro prádlo našich nejmenších. Dokáže dokonale zjemnit prádlo celé rodiny. 

Aviváž obsahuje jen hypoalergenní složky. Výrobce podrobil produkty rozsáhlému testování za účelem odstranění všech běžných alergenů ze složení produktů. Nově obsahuje výtažky ze zeleného čaje, který je známý svými antibakteriálními a antioxidačními účinky.

Je vysoce koncentrovaná. Balení vystačí na 40 pracích dávek, což je více, než je u balení této velikosti standardní. Velmi dobře funguje i při nízkých teplotách. Lze použít na přírodní i syntetické materiály. Je vhodná jak pro bílé, tak pro barevné prádlo. 

S úžasnou přírodní vůní hruškové šťávy. Tato vůně je decentní, uklidňující a potěší celou rodinu. 

Vyrobena z přírodních zdrojů a ekologicky. Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. 

Má certifikaci EcoLogo, která jde ruku v ruce se závazkem značky ATTITUDE šetrnosti k životnímu prostředí. Certifikace současně zaručuje, že takto označené přípravky pro domácnost byly podrobeny přísným vědeckým testům a/nebo vyčerpávající kontrole tak, aby vyhověly přísným normám ekologické šetrnosti třetích stran. Více o této certifikaci. 
Nepřítomnost škodlivých látek (jako např. fosfátů, optických rozjasňovačů, barviv) je testována nezávislou laboratoří. 
Všechny produkty ATTITUDE jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě.
Pro výrobu produktů ATTITUDE jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie.
100% recyklovatelný obal. 

Ve výrobcích ATTITUDE najdete jen složky šetrné k našemu zdraví („worry-free ingredients“), a to bez kompromisů. 

Balení

1000 ml

Složení

 <5% rostlinné kationtové povrchově aktivní látky (dipalmitoylethyl hydroxyethylmonium methosulfát), <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid). Obsahuje také: voda, glycerin, extrakt ze zeleného čaje Camellia sinensis, gamma-undecalactone (ze sladkého ovoce), ethyl-acetát (z hrušek). 

Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude    Výrobky Attitude     Výrobky Attitude       Výrobky Attitude   Výrobky Attitude    

Časté otázky

Cena za Attitude – aviváž pro děti s vůní hruškové šťávy, 1000 ml je 149 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Attitude – aviváž pro děti s vůní hruškové šťávy, 1000 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 626232421385.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ekologické čisticí prostředky - Podobné produkty: Cleanee ECO hygienický čistič na PODLAHY 1L, Attitude – Čistič na sklo a zrcadla s vůní citronové kůry, 800ml, Mulieres Koncentrovaný univerzální čistič (1 l) – Bez vůně, ECOVER tablety do myčky All in One 500 g