Curanatura Bambusový zubní kartáček Bamboo

89 

Katalogové číslo: 8588005460774 Kategorie: Štítek:

Popis

Zubní kartáček Curanatura Bamboo je vyroben výhradně a ze 100% z přírodního bambusu, včetně štětinek.

Rukojeť kartáčku je vyrobena z tepelně ošetřeného bambusu pocházejícího z bambusu pěstovaného udržitelným způsobem a není nijak impregnována nebo lakována.

Štětinky jsou vyrobeny z obnovitelných a biologicky odbouratelných vláken bambusové celulozy, zubní kartáček je tak jako komplet zcela rozložitelný v přírodě a je možné jej také zkompostovat (bude to trvat déle, ale nakonec se rozloží na humus a poslouží tak jako hnojivo rostlinám a květinám na vaši zahrádce).

Pro kartáčky Bamboo jsou použity nejměkčí „extra soft“ štětinky o tloušťce 0,15mm s hustotou 40 štětin na otvor, jejich konce jsou zaoblené a zastřižené do roviny – pro lepší a šetrnější péči o zubní sklovinu a dásně.

Tento zubní kartáček z bambusu je schválen a atestován dle mezinárodního Symposia orální hygieny a je zcela bezpečný pro každodenní použití.

Výrobky z bambusu mají výhodu oproti plastu a dřevu v tom, že neuvolňují ani nepřejímají pachy, neflekatí, jsou přirozeně antibakteriální a vydrží déle a více než klasické dřevo.

Specifikace:

  • Délka kartáčku: 17,5 cm
  • Délka štětin: 1,1 cm
  • Plocha štetin na kartáčku: 1,4 x 1,1 cm
  • Štětinky: Extra soft
  • Materiál: rukojeť – 100% bambus, štětinky – 100% bambusová celuloza
  • Neobsahuje: bisfenoly, ftaláty, těžké kovy, impegnace ani laky
  • Obal z recyklovaného papíru + celulozové vnitřní buničiny 
  • Navrženo na Slovensku, vyrobeno odpovědně v Číně.

Časté otázky

Cena za Curanatura Bambusový zubní kartáček Bamboo je 89 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Curanatura Bambusový zubní kartáček Bamboo si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8588005460774.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Zubní kartáčky - Podobné produkty: Curanatura Health měkký, Profimed TePe GOOD Compact soft, zubní kartáček – Dospělý, Náhradní sada hlavic pro Blight sonický zubní kartáček, 2x hlavice, Jack n‘ Jill Dětský zubní kartáček extra soft