Náhradní sada hlavic pro Blight sonický zubní kartáček, 2x hlavice

499 

Katalogové číslo: 8594190021683 Kategorie: Štítek:

Popis

Náhradní sada hlavic pro Blight sonický zubní kartáček, 2x hlavice

Extra jemné štětiny DuPoint svým zaobleným tvarem přesně kopírují čištěný povrch a dokonale přilnou k zubům, stejně tak jako se dostanou do všech mezizubních prostor. Díky svému tvaru jsou extra šetrné v péči o vaše dásně, které masírují a tím podporují jejich prokrvení, které je důležité pro správný přísun živin a odvod odpadních látek. Takto aktivně napomáhají jejich zdraví.  

Štětiny se samy připomenou, pokud potřebují vyměnit a to změnou své barvy.

p1788760
p1788809

LED technologie

Modré světlo pomáhá odstraňovat bakterie díky svému dezinfekčnímu charakteru. Zároveň bezpečně a bez vzniku tepla proniká k povrchu skloviny, kde pomáhá odstraňovat žluté skvrny. Pro správný výsledek a maximální bělost doporučujeme vyhnout se po čištění čaji, kávě a pokrmům s výraznými barvivy, jako jsou například borůvky.

TIP: vyzkoušejte spolu s bělící pastou na přírodní bázi.

Základní vlastnosti

  • Kombinace sonické a LED technologie.
  • Konstruována pro 31 000 pohybů za minutu.
  • Extra jemné štětiny.
  • Připomenutí výměny hlavice prostřednictvím změny barvy štěnin.
  • Certifikáty: BPA FREE

Obsah balení

  • 2x LED hlavice
p1788842

Časté otázky

Cena za Náhradní sada hlavic pro Blight sonický zubní kartáček, 2x hlavice je 499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Náhradní sada hlavic pro Blight sonický zubní kartáček, 2x hlavice si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190021683.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Zubní kartáčky - Podobné produkty: Jack n‘ Jill Dětský zubní kartáček extra soft, Profimed TePe GOOD Compact soft, zubní kartáček – Dospělý, The Eco Gang – Mezizubní kartáčky, 50 ks, Curanatura Health měkký