Curanatura Health měkký

89 

Katalogové číslo: 8588005460040 Kategorie: Štítek:

Popis

Zubní kartáček Curanatura Health je vyroben z přírodního bambusu (rukojeť), štětinky jsou vybeny ze zdravotnického nylonu.

Rukojeť kartáčku je vyrobena z tepelně ošetřeného bambusu pocházejícího z bambusu pěstovaného udržitelným způsobem a není nijak impregnována nebo lakována.

Štětinky kartáčku Health jsou vyrobeny z certifikovaného a zdraví nezávadného nylonu používaného ve stomatologii, nejsou barveny a neobsahují bisfenol A, ftaláty ani karcinogenní látky, bohužel štětinky nejsou rozložitelné v přírodě, pokud je ovšem odstraníte, dají se zrecyklovat s ostatními plasty a samotná rukojeť kartáčku se biologicky rozloží.

Pro kartáčky Health jsou použity měkké „soft“ štětinky o tloušťce 0,15mm s hustotou 50 štětin na otvor, jejich konce jsou zaoblené a zastřižené do roviny – pro lepší a šetrnější péči o zubní sklovinu a dásně.

Tento zubní kartáček z bambusu je schválen a atestován dle mezinárodního Symposia orální hygieny a je zcela bezpečný pro každodenní použití.

Výrobky z bambusu mají výhodu oproti plastu a dřevu v tom, že neuvolňují ani nepřejímají pachy, neflekatí, jsou přirozeně antibakteriální a vydrží déle a více než klasické dřevo.

Specifikace:

  • Délka kartáčku: 17,5 cm
  • Délka štětin: 1,1 cm
  • Plocha štětin na kartáčku: 1,4 x 1,1 cm
  • Počet štětinek: 1.780
  • Štětinky: Soft
  • Materiál: rukojeť – 100% bambus, štětinky – zdravotnický nylon4 (biodegradabilní)
  • Neobsahuje: bisfenol A, ftaláty, těžké kovy, impregnace ani laky
  • Obal z recyklovaného papíru + celulozové vnitřní buničiny

Časté otázky

Cena za Curanatura Health měkký je 89 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Curanatura Health měkký si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8588005460040.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Zubní kartáčky - Podobné produkty: Profimed TePe GOOD Compact soft, zubní kartáček – Dospělý, Curanatura Bambusový zubní kartáček Bamboo, WellMax bambusové pouzdro na zubní kartáček, Náhradní sada hlavic pro Blight sonický zubní kartáček, 2x hlavice