Garden of life Primal Defense Kids, Banana (probiotika pro děti, banán), 81 g

879 

Popis

Primal Defense Kids, Banana (probiotika pro děti, banán), 81 g

Primal Defense® Kids je probiotikum ve formě prášku určené pro děti od 3 let. Vyrábí se s aroma organického banánu a obsahuje unikátní směs 3 Bifidobacterium včetně Bifidobacterium breve , Bifidobacterium infantis a Bifidobacterium longum , spolu se Saccharomyces boulardii pro podporu zdraví trávicího traktu a imunitního systému dětí. 

  • Podporuje normální funkci střev.
  • Podporuje zdravý imunitní systém.
  • Podporuje růst prospěšných bakterií.
  • Pomáhá v absorpci vápníku.

Doporučené dávkování

Před každým použitím protřepejte. Pro děti od 3 let přidejte 1/4 lžičky k jídlu nebo pití jednou denně. V případě potřeby se může zvýšit na 1/2 lžičky. 

Složení

velikost dávky: 1,4 g (cca 1/4 lžičky)
balení obsahuje cca 60 dávek 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Inulin 839 mg ***
Probiotická směs Primal Defense Kids 175 mg ***
Saccharomyces boulardii, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis Kultury celkem – 4 miliardy CFU ***
Organický banánový prášek 10 mg  ***
* % denní referenční hodnoty příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Stejně jako u jakéhokoli doplňku výživy se před použitím tohoto produktu poraďte se svým lékařem, zvláště pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky pravidelně nebo jste pod jiným lékařským dohledem. Uchovejte v chladu a suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní pečeť poškozená nebo chybí.

Další složky 

Neobsahuje mléko ani sóju. Neobsahuje umělá barviva, sladidla ani konzervační látky.

Balení

81 g.

Země původu

USA

UpozorneniInfo -CZ

Časté otázky

Cena za Garden of life Primal Defense Kids, Banana (probiotika pro děti, banán), 81 g je 879 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Garden of life Primal Defense Kids, Banana (probiotika pro děti, banán), 81 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 658010112581.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Thyroid Energy (Štítná žláza), 180 rostlinných kapslí, MycoMedica – Chaga v optimální koncentraci, 90 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Rýžová mouka, bezlepková BIO, 1 kg *cz-bio-001 certifikát, WellMax Objemový šampon, 250 ml