Garden of Life Vitamin Code RAW B-Complex, 60 kapslí

499 

Popis

Garden of Life Vitamin Code RAW B-COMPLEX, 60 rostlinných kapslí

Komplex vitamínů skupiny B. Optimální hladina vitaminu B podporuje produkci energie, funkce orgánů, kognitivní funkce a další základní metabolické procesy.

Vitamíny skupiny B (B-komplex) jsou rozpustné ve vodě a s výjimkou vitaminu B12 je tělo dokáže skladovat pouze v omezené míře. Je tedy nutné denně jejich množství v organismu doplňovat. V organismu mají významnou roli v metabolismu buněk. Každý vitamin skupiny B je buď kofaktorem některého klíčového metabolického procesu, nebo prekurzorem nutným pro jeho tvorbu. Díky růstu popularity vegetariánství a veganství se do popředí zájmu dostal zejména vitamin B12, který je možné v rámci jídelníčku získat pouze z potravy pocházející ze zvířat (maso a mléčné výrobky). 

Produkt je vhodný pro jedince zaměřené na:

  • Podporu při únavě a vyčerpání.
  • Podporu při nadměrné fyzické nebo psychické zátěži.
  • Podporu při oslabené schopnosti organismu vstřebávat vitamíny.
  • Podporu při neúčinnosti jiných doplňků s vitamíny skupiny B.

Složení

Doplňková fakta
Velikost porce: 2 kapsle
Počet porcí: 30
  Množství na porci % Denní hodnota
Thiamin (B1) 5 mg 417%
Riboflavin (B2) 10 mg 769%
Naicin (Naicinamid) 45 mg 281%
Vitamín B6 10 mg 588%
Folát 450 mcg DFE 113%

Vitamin B12 (jako methylcobalamin)

133 mcg 5542%
Biotin 325 mcg 1083%
Vitamín B5 (kyselina pantothenová) 45 mg 900%
RAW Organické složka – ovoce a zelenina 
Organické jablko (ovoce), Organické řepy (kořen), Organické brokolice (stonek a květ), Organická mrkev (kořen), Organický špenát (list), Organické rajče (ovoce), Organické jahody (ovoce), Třešně z organických listů (ovoce), organické ostružiny (ovoce), organické zelené papriky (ovoce), organické brusičské klíčky (list), organické borůvky (ovoce), organický zázvor (kořen), organický česnek (cibule), organická zelená cibule ( žárovka), organická malina (ovoce), organická petržel (list), organický květák (květ a stonek), organické červené zelí (list), organický kale (list), organická okurka (tykev), organický celer (stonek), organický chřest Šťáva (květ a stonek)
360 mg +
Probiotika a enzymy
Lipasová směs surové probiotické a enzymové proteázy, proteáza, aspergillopepsin, beta-glukanáza, celulasa, bromelain, fytáza, laktáza, papain, peptidáza, pektináza, xylanáza, hemiceluláza, [Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus]
60 mg +
+ Denní hodnota nebyla stanovena.

Doporučené použití

Dospělí užívají 2 kapsle denně s jídlem či bez. Kapsli lze otevřít a obsah vsypat do vody či džusu. Není vhodné pro děti. 

Další složky: Rostlinná celulóza (tobolka), organická rýže.

Neobsahuje přísady, umělá barviva ani konzervanty.

Upozornění

Stejně jako u jakéhokoli doplňku výživy se před použitím tohoto produktu poraďte se svým lékařem. Obzvlášť pokud pravidelně užíváte léky nebo jste pod jiným lékařským dohledem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu a suchu. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní pečeť poškozená nebo chybí.

Balení

60 kapslí

Země původu

USA

UpozorneniInfo -CZ

Časté otázky

Cena za Garden of Life Vitamin Code RAW B-Complex, 60 kapslí je 499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Garden of Life Vitamin Code RAW B-Complex, 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 658010113809.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Potassium Citrate (draslík), 99 mg, 120 kapslí, BrainMax Pure Granola, Goji a Kešu, BIO, 30g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Granola, Apple Pie, Javorový sirup a Jablko, BIO, 400 g *CZ-BIO-001 certifikát, NutriWorks DAA D-Aspartic Acid, kyselina d-Asparagová, 200g