Now® Foods NOW GABA (kyselina gama-aminomáselná) čistý prášek, 170 g

329 

Popis

NOW GABA (kyselina gama-aminomáselná) 170g

Kyselina gama-aminomáselná, zkráceně GABA, je neproteinová aminokyselina, která funguje jako neurotransmiter v lidském mozku. Její hlavní funkcí je regulace aktivity neuronů. Zmírňuje nervové i svalového napětí. Má tlumivý účinek, uklidňuje a chrání neurony před poškozením. Je spojena s relaxací. 

Doporučené dávkování

1/4 lžičky 2x až 3x denně, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře. Pro zlepšení spánku můžete vyzkoušet 1/2 lžičky před spaním.

Složení

Velikost dávky: 1/4 čajové lžičky
Balení obsahuje 340 dávek. 
Množství
v 1 dávce (1/4 lžičky)
%RHP*
GABA (kyselina gama-aminomáselná) 500 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

Neobsahuje žádné další ingredience.

Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Balení

170 g

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW GABA (kyselina gama-aminomáselná) čistý prášek, 170 g je 329 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW GABA (kyselina gama-aminomáselná) čistý prášek, 170 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739002150.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Coffee Honduras, zrnková káva, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Para ořechy BIO, 100g *CZ-BIO-001 certifikát, Swanson Oregano, 450 mg, 90 kapslí, Now® Foods NOW Boron (bor), 3 mg, 250 kapslí