Viridian L-Theanine & Lemon Balm 90 kapslí

899 

Popis

Viridian L-Theanine & Lemon Balm

Tento doplněk kombinuje theanin, látku obsaženou v zeleném čaji, s extraktem z listů meduňky lékařské obsahující kyselinu rozmarýnovou. Dohromady tedy vzniká velice účinný doplněk potřebný zejména v dnešní uspěchané době plné stresu. L-Theanine v kombinaci s dalšími látkami lze také najít v komplexu BrainMax Sleep Faster. DOPORUČUJEME!

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na

  • Celkové zklidnění, relaxaci, potlačení nervozity
  • Zlepšení kvality spánku
  • Jemné povzbuzení – lze brát i během dne

Čistota produktu

  • Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher
  • Všechny složky jsou 100% aktivní
  • Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu s obsahem „volného“ prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety)
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
  • Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
  • Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou

Balení

90 kapslí (56 g)

Doporučené dávkování

Berte 1 – 2 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře. 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není užívání výrobku doporučeno lékařem. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte v chladnu a suchu mimo dosah dětí a slunečního záření. Vhodné pro vegany.

Složení

meduňka lékařská (listy) (Melissa officinalis) 300 mg extrakt ekvivalentní k 1500 mg meduňky lékařské, poskytující 5 % kyseliny rozmarýnové, L-theanin 200 mg, rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza).
 

Doplňek stravy.

Časté otázky

Cena za Viridian L-Theanine & Lemon Balm 90 kapslí je 899 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Viridian L-Theanine & Lemon Balm 90 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060003590224.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Boron (bor), 3 mg, 100 kapslí, Now® Foods NOW Vitamin E 400 IU s tokoferoly, 50 softgelových kapslí, MycoMedica – Cordyceps CS-4 v optimální koncentraci, 90 rostlinných kapslí, Swanson Synergistic Eye Health – Lutein & Zeaxanthin (zdraví očí), 60 sofgelových kapslí