Hepatica – Pure Oregano Oil, 10 ml

269 

Popis

Hepatica – Pure Oregano Oil

Oregano, neboli dobromysl obecná (latinsky Origanum vulgare), je bylina patřící do čeledi hluchavkovitých a je nejrozšířenějším druhem rodu Origanum. Původní teritorium jejího výskytu bylo Středomoří a jižní Asie, postupně se oregano rozšířilo a dnes jej lze najít i na teplejších místech v Česku. Pozná se snadno. Jedná se o trvalku, jež dorůstá do výšky až 90 cm a od července do září ji zdobí nachově růžové květy. Její sušená nať se již v dobách antického Řecka a Říma hojně využívala v kuchyni. Své nezastupitelné místo však má rovněž v lidovém léčitelství. Éterické oleje oregana obsahují několik desítek aktivních látek, které jsou využívány pro své účinky. Díky tomu existuje celá řada olejů lišících se svým složením.

Účinné látky

Nejznámější a nejpoužívanější variantou oreganového oleje je karvakrolový, který pochází z horských oblastí Středozemního moře a má vysoký obsah karvakrolu a nízký obsah thymolu. Účinnost a antioxidační vlastnosti přípravku pak plynou z poměru těchto látek. Oreganový olej Hepatica obsahuje vysokou přírodní koncentraci karvakrolu (80 %) a nízkou koncentraci thymolu (< 2 %).

Působení a použití

Oregano příznivě působí na imunitu a je vhodným prostředkem, který podporuje normální funkce horních dýchacích cest. Přispívá rovněž k udržení správné funkce střevního traktu a zažívání. Dobromysl obecná, jak napovídá již její název, působí kladně i na psychiku. Pomáhá zklidnit po nervovém vypětí a usnout. Zároveň se jedná o antioxidant.

  • Podporuje přirozenou obranyschopnost.
  • Podporuje normální funkce horních dýchacích cest.
  • Chrání tělo před volnými radikály (antioxidant).
  • Zklidňuje a pomáhá usnout.
  • Přispívá ke správné funkci zažívání a trávení.
  • Pomáhá udržet optimální hodnotu krevního tlaku.

Proč oreganový olej Hepatica?

Oreganový olej Hepatica je vyroben z bylin, jež pochází z odlehlých koutů hornatého pobřeží Středozemního moře. Jde o ručně sbírané divoce rostoucí léčivé rostliny, které nejsou poznamenány používáním chemických hnojiv, pesticidů, herbicidů či fungicidů, jež se běžně používají u konvenčního pěstování oregana a byliny znečišťují.

Doporučené dávkování

Dospělí 1 kapka 2 x denně. Před konzumací naředit s olivovým olejem nebo šťávou i v případě použití na kůži.

Složení

olej z dobromysli obecné 100% (Origanum vulgare).

Balení

10 ml

 

Časté otázky

Cena za Hepatica – Pure Oregano Oil, 10 ml je 269 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Hepatica – Pure Oregano Oil, 10 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5905279653009.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Garden of life Vitamin Code Kids (multivitamín pro děti) – 30 medvídků, Now® Foods NOW Omega-3, molekulárně destilované, 100 softgelových kapslí, BrainMax Pure Protein Cookie – Pistácie & Bílá čokoláda, BIO, 60 g Proteinová sušenka s pistáciemi a bílou čokoládou / *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Granola, Apple Pie, Javorový sirup a Jablko, BIO, 400 g *CZ-BIO-001 certifikát