Life Extension AMPK Metabolic Formula, metabolický aktivátor, 30 tablet

889 

Popis

Life Extension AMPK Metabolic Activator, metabolický aktivátor

Aktivní složky Gynostemma pentaphyllum a citrusový flavonoid hesperidin.Gynostemma pentaphyllum neboli Jiaogulan ženšen je silný antioxidant, který optimalizuje hladinu lipidů v krvi, hladinu cukrů v krvi, kardiovaskulární systém, podporuje normální činnost jater, vyrovnává pH v žaludku a přirozenou obranyschopnost organismu.

AMPK Metabolic Activator má dvě účinné složky které používá ke spuštění enzymu AMPK. Zvýšená hladinou enzymu AMPK pak způsobí, že tělo přestane ukládat břišní tuk a místo toho ho používá k vytvoření ATP, hlavního zdroje energie pro buňky. 

Více informací o AMPK se dozvíte na Brainpedia.cz.

Věda o produktu

Gynostemma pentaphyllum, neboli jiaogulan, je rostlina používaná v tradiční asijské medicíně na podporu dlouhověkosti. Vědci odhalili důvod, proč asijští lékaři předepisovali G. pentaphyllum k potlačení různých zdravotních problémů souvisejících s věkem. Důvodem je, že podporuje aktivaci AMPK. Nejenže G. pentaphyllum aktivuje AMPK, ale také přesunuje přebytečný tuk do mitochondrií, kde dochází k výrobě energie. Výtažky z G. pentaphyllum mají ale i další prospěšné vlastnosti. Mohou prodloužit život buněk, které jsou vystaveny oxidačnímu stresu a nadbytku tuků. Hesperidin je flavonoid, který se přirozeně vyskytuje v citrusových plodech. 

Doporučené dávkování

Užívejte jednu kapsli denně, s jídlem nebo bez jídla, nebo podle doporučení lékaře

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, není-li doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.
 
Složení v jedné kapsli
 
Velikost dávky: 1 rostlinná tableta
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství v 1 dávce
Vápník (jako uhličitan vápenatý) 130 mg
Hesperidin [z pomerančového extraktu (ovoce)] 500 mg
ActivAMP ® gynostemma extrakt (list)
450 mg

Další složky: mikrokrystalická celulosa, kyselina stearová, sodná sůl kroskarmelózy, hydroxypropylcelulóza, vodný filmový potah (hypromelóza, glycerin, čištěná voda), oxid křemičitý, rostlinný stearát.

Obsah

30 rostlinných tablet

UpozorneniInfo -CZ

 

Časté otázky

Cena za Life Extension AMPK Metabolic Formula, metabolický aktivátor, 30 tablet je 889 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension AMPK Metabolic Formula, metabolický aktivátor, 30 tablet si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870220732.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure CacaoNut Granola, Kakao a Lískový ořech, BIO, 30 g, Swanson Olive Leaf Extract 500mg (Extrakt z olivových listů), 120 kapslí, BrainMax Pure Spirulina Tablets BIO, 1000 tablet *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Almonda Cup Light, Čokokošíček s mandlovým krémem, 60 g Košíček s bílou čokoládou a mandlovým krémem